To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż ogłoszenia - Wymienie się masażem, szukam modela do praktyki

maciej0775 - 2016-03-04, 08:08
Temat postu: Re: masaż za masaż
massagewarsaw napisał/a:
maciej0775 napisał/a:
Witajcie.. Zgłaszam gotowość do bycia modelem :) mało masuję, ale mogę też spróbować "masaż za masaż" pozdrawiam Maciej

jakie miasto, bo jest ich z 1000 w polsce


Masz rację, choć praktycznie jeżdżę po całej Polsce. Ale najlepiej Toruń, Włocławek, Płock i okolice... :)

norbertszczecin - 2016-03-24, 22:54
Temat postu: Model do nauki masażu Szczecin
Użyczę swojego ciała do nauki masażu. Jestem do dyspozycji tylko dla kobiet, mój wiek 39 lat 180cm wzrostu. Pozdrawiam Skype:konkretny2000 i Tel. 739 47/80/60
ziomal92 - 2016-06-03, 15:28

Chętnie zostanę modelem do nauki masażu. Szczupły, wysportowany chłopak z Rzeszowa, wzrost 172 cm waga 60 kg. zapraszam na PW bądź na email : michal_9_2@o2(kropka)pl
magbek - 2016-06-18, 11:26

witam,
zajmuje się refleksologią twarzy rąk i stóp, chętnie się wymienię. Mieszkam w Pruszkowie, praktycznie codziennie jestem w Warszawie.
Magda

Dionizos - 2016-07-08, 19:39

Łódź - użyczę swojego ciała, może być też wymiana, mam duże doświadczenie. Zapraszam na PW, pozdrawiam.
marfiks - 2016-07-18, 08:17

witam,
jeśli ktoś (w celach zawodowych lub amatorskich) potrzebuje modela do nauki masażu to zgłaszam się. może być też masaż za masaż, choć moje doświadczenie jest małe. mam normalną budowę ciała. higiena oczywiście na poziomie. warszawa i okolice.

tonik - 2016-07-29, 12:02
Temat postu: masaż za masaz
Witam,
Masuję sporadycznie, po paru kursach masażu, z chęcią pomasuję i dam sie pomasowac, najchętniej panie Warszawa 665 932 499

tonik - 2016-10-03, 10:06

Witam,
Poszukuje nauczycielki Lomi lomi lub podobnych technik relaksacyjnym, moge służyc masazem klasycznym, jestem skłonny zapłacić za takie szkolenie

annaka - 2017-02-20, 13:28

Poszukuje specjalisty na terenie poznania lub w okolicach szczecina, czesto kursuję więc obie lokalizacje mi pasują proszę o namiary do miłej i komunikatywnej osoby. Zdażało mi się że trafiałam do gburowatych osób.
magnifax - 2017-03-02, 20:15

Witam serdecznie!
LUBLIN - wymienię tajski masaż na jakiś inny ciekawy : ) Mogę też nauczyć tajskiego masażu w zamian za naukę innego masażu.
Pozdrawiam
Tomek

Derr - 2017-03-12, 23:29

Chętnie wymienię się masażem ,dopiero zaczynam przygodę z masowaniem a chciałbym na kimś poćwiczyć :grin: i zdobyć nowe doświadczenia , umiejętności .
Oczywiście mogę być też modelem
Kraków-Tarnów-Rzeszów-Kielce
Zapraszam :smile:

Shinatobe - 2017-06-15, 12:21

KRAKÓW

Podszkolę zainteresowane Panie w masażu bańką chińską lub bańką ogniową.
Bańki chińskie są naprawdę świetnym rozwiązaniem przy redukcji cellulitu.
Warto się nauczyć dla samej siebie lub pod kątem późniejszego wykorzystania w zabiegach.
Mogę również poćwiczyć masaże klasyczne lub relaksacyjne a także zwyczajnie wymienić poglądy.
W zamian poproszę o dobry, klasyczny masaż pleców bo jednak czasem dają w kość
Posiadam uprawnienia, łóżko, bańki, oliwki i całą resztę :)

Artur.L - 2017-07-17, 17:51

Gorzów Wlkp.

Chętnie wymienię się masażem. Mam ponad 20 letnie doświadczenie ale i tak ciągle jestem chętny nauczenia się nowego. Z mojej strony oferuję:
- masaż klasyczny,
- masaż relaksacyjny,
- masaż bańką chińską,
- masaż ujędrniający,
- masaż antycellulitowy,
- masaż gorącymi kamieniami bazaltowymi,
- masaż pałeczkami bambusowymi,
- masaż miodem,
- lomi lomi,
i jeszcze kilkanaście innych.

Często potrzebuję także modeli do masażu podczas kursów lub pokazów. Za modeling mogę zapłacić masażem.

Artur

Pawlik - 2017-12-18, 14:17

Niedawno zacząłem moją przygodę z masażem i chętnie się wymienię i skorzystam z drobnych porad. Mogę też pomasować bez wymiany. Uczę się Lomi Lomi.

Mogę też posłużyć jako model. Najchętniej do Lomi Lomi, ale może być też inny masaż.
Wiek: 34 lata
Lokalizacja: Lublin
Szczupła sylwetka.
Sympatyczny i dbający o higienę :)

Paweł 502210641



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group