To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż szkoły, kursy, szkolenia - Czy po kursie można założyć swój gabinet?

daniks - 2014-09-18, 14:28
Temat postu: Czy po kursie można założyć swój gabinet?
Cześć, piszę nowy temat, bo przeglądałem starsze posty i naprawdę są "starsze", postanowiłem założyć nowy. Pytanie, czy po kursie można założyć swój; gabinet, salon, studio; masażu?
Jestem po AWFie, licencjacie z WF, idę teraz na MGR. Myslalem, żeby dodatkowo wybrać się do szkoly policealnej 2letniej aby zdobyć Technika Masażystę, lecz dwa lata to troszkę dużo z racji, ze jeszcze studiuje i pracuje.

Jestem trenerem personalnym, teraz planuje iść na specjalność na mgr "odnowa biologiczna" oraz chce wybrać się na kurs oferowany przez GO WORK " Kurs masażu 1 i 2 stopnia 160h". Czy będę miał uprawnienia aby założyć swój biznes i oferować masaże po tym kursie od strony prawnej?

administrator - 2014-09-18, 22:59

Możesz założyć swój gabinet masażu. Nie będziesz mógł współpracować z NFZ i wykonywać masaży leczniczych.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group