To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż ogłoszenia - Technik Masażysta pracujący w Wielkiej Brytanii, UK

adria - 2014-09-14, 14:52
Temat postu: Technik Masażysta pracujący w Wielkiej Brytanii, UK
Witam , ponieważ nie znalazłam tematu o masażystach pracujących w Wielkiej Bryt. postanowiłam że sama rozpocznę dyskusje :-) . Czy ktoś tutaj z obecnych pracuje w Anglii w swoim zawodzie ? jak wygląda tam praca? jako że w Anglii jest bardzo dużo polaków jest tam także wiele masażystów ? , istnieją polskie salony masażu dla Polaków ? no i jaki to ma odzew tam , czy Polacy chętnie korzystają z usług innych Polaków masażystów ? jak to wszystko wygląda z perspektywy masażystów/masażystek ? . Gdzieś w internecie znalazłam opinie jednej z masażystek że trudno jest znaleźć prace jako masażystka nie kojarzącą się z "panią do towarzystwa" :-) co oczywiście jest przygnębiające. Wszelkie informacje mile widziane :-) Welkiej Brytanii
massagewarsaw - 2014-09-27, 23:50
Temat postu: Re: Technik Masażysta w UK ;-)
nie powinnas polegac na polskich pacjentach, bo stanowia oni tylko ulamek populacji. Wiec konieczny dobry jezyk, np doszlifowany w czasie lokalnych kursow.

sytuacja masazystek w uk jest taka sama, jak w pl



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group