To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Stoły do masażu - Ochronne podkładaki na stół do masażu

bukiet - 2014-08-31, 16:30
Temat postu: Ochronne podkładaki na stół do masażu
wszyscy piszą o stołach. A ja mam odwieczny problem z szerokimi miękkimi z prawdziwej włókniny, a nie jak wszyscy ściemniaja z fizeliny podkładami w rolce. Jeśli ktoś ma łdny gabinet to wie o czym pisze. W Polsce jest wielki problem z dobrej jakości akcesoriami do wykonywania masażu, podkłady, sringi, klapki. Tragedia
Rybkos - 2014-09-01, 23:50

Ja nie narzekam, kiedys kupowalem papierowe, teraz z fizeliny i spelniaja swoje funkcje. Jesli chcesz miec jakosc to po co ci podklad? kup miekki recznik i wymieniaj po kazdym kliencie. Japonki tak samo spoko- piankowe- to jednorazowka wiec po co wymyslac.
Jedynie jednorazowe stringi to bieda, ale ja zawsze proponuje opcje- prosze nago i tak miejsca intymne beda przykryte recznikiem. Lub prosze zalozyc 1razowe stringi lub prosze zostac w swoich majtkach, ale ja poprostu je pobrudze. Pacjent ma wybor.

administrator - 2014-09-02, 09:07

Zerknij na www.sklep.e-masaz.pl lub www.habys.pl masz rożnego rodzaju akcesoria do masażu.
administrator - 2014-09-03, 07:59

Rompero napisał/a:
Ja kupiłem nie dawno stół do masazu na allegro ale jakośc fatalna

Jaka firma? Trzeszczał?

Adrian D. - 2014-11-04, 13:12

Ja kupiłem stół na allegro, przenośny, wizualnie bardzo ładny, lekki, sporo dodatków do niego było, nawet z regulacją wysokości podudzi. Był tani ale do użytku domowego jak najbardziej :smile:
Robiąc łagodny masaż nic się nie dzieję, ale jak już przyłożę trochę siły to trzeszczy trochę i nawet go przesuwam w całości więc z przyczepnością jest kiepsko, wiadomo, że zależne jest to od powierzchni podłoża ale w różnych warunkach czasem się masuje.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group