To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż informacje ogólne - Fotele do masażu czy warto?

arturarcis - 2014-07-09, 18:54
Temat postu: Fotele do masażu czy warto?
Witam. Nosze się z zamiarem zakupu fotela do masazu. Zmagam sie z bólami pleców. Moją uwage przykuła marka Massaggio. Czy ktos coś o niej słyszał?
massagewarsaw - 2014-07-09, 19:17

Jak bole, to lekarz, fizjo, masazysta. Jesli problem nie jest powazny, to fotel.

Byle jaki uzywany z allegro za ulamek ceny. I tak ci sie znudzi po paru miesiacach

administrator - 2014-07-10, 11:05

zapraszamy http://fotele.e-masaz.pl
massagewarsaw - 2014-07-10, 11:18

wydaje sie, ze arturarcis pracuje w reklamie foteli
karolinakawa - 2014-07-11, 17:44

moja siostra sobie zakupiła fotel do masażu i jest bardzo zadowolona:D
Anonymous - 2014-08-07, 20:54

za dobry fotel do masażu trzeba sporo zapłacić..wydaje mi się, że comiesięczna wizyta u dobrego masażysty to lepsza inwestycja pieniędzy
michalw - 2014-08-08, 10:56

Dokładnie myślę tak samo. Fotel masujący można zakupić jako pół produkt leczniczy (specjalista to podstawa). Też zależy ile masz kasy i co chcesz kupić ? Ceny foteli masujących zaczynają się od 500zł do pewnie 10k
james10 - 2014-09-08, 19:02

Też się zastanawiałem nad takim fotelem. Myślę, że zakup fotelu, jeśli ma komuś pomóc to dobra inwestycja ;)
marekrekkles - 2018-07-18, 14:30
Temat postu: fotel
Fotel masujący niczym się nie różni od masażu prowadzonego przez człowieka, więc warto przemyśleć taki zakup, jeżeli często chodzisz na rehabilitację. Ja za masażystę rocznie w Warszawie płaciłem ponad 5000 złotych, a później postawiłem na fotel w podobnej cenie od Pro-Wellness i mam spokój, do tego bardzo podobne, jak nie lepsze wyniki. Rozluźnienie mięśni jest dla mnie najważniejsze.
Zośkaka - 2019-05-27, 13:47

Takie fotele są fajne, żeby się zrelaksować, ale raczej ci nie pomogą. Jeśli masz problem z plecami to wybierz się do fizjoterapeuty.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group