To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Egzamin zawodowy Technik masażysta - EGZAMIN TEORETYCZNY 2014

Daniel_26 - 2014-06-16, 17:51

Nam dali te egzaminy do domu, będzie trzeba posprawdzać, ale naprawdę bardzo trudny.
Nikt się aż tak trudnego chyba nie spodziewał.

To co było przez wszystkie poprzednie lata, to nawet te najtrudniejsze się przy nowym nie umywają.

Szczerze to co mnie, jako masażyście, ma interesować, to jak ma stać gimnastyczka w trakcie wymachów kończynami górnymi?

Halford - 2014-06-16, 17:51

W sumie tam można było dać że od dołu pachowego, łokciowego lub ramienia. I traf tu w klucz jak 3 odpowiedzi teoretycznie mogą być poprawne.
robobobo91 - 2014-06-16, 17:54

Zastosowanie masażu segmentarnego u pacjenta ze zmianami reumatycznymi stawów wywołuje reakcje ze strony organizmu w postaci

zniesienia zmian odruchowych, odstawowych

Halford - 2014-06-16, 17:54

mas.krk napisał/a:
robobobo91 napisał/a:
o kurde źle przeczytałem pytanie


Nie strasz proszę.... Każdemu sie może zdarzyć, że czegoś nie doczyta


Ja np. nie doczytałem co do tego obciążenia stawów w skoku w dal i dałem odbicia, po egzaminie zobaczyłem że tam jeszcze była opcja lądowania :D

robobobo91 - 2014-06-16, 17:55

dla mnie trochę za mało czasu było na ten test
robobobo91 - 2014-06-16, 17:58

Która z metod masażu najskuteczniej usunie z organizmu pracy mięśni nagromadzone podczas intesywnego treningu sportowego

masaż natryskiem biczowym czy automasaż

koperek1205 - 2014-06-16, 18:00

Halford napisał/a:
W sumie tam można było dać że od dołu pachowego, łokciowego lub ramienia. I traf tu w klucz jak 3 odpowiedzi teoretycznie mogą być poprawne.




Zawsze będziesz zaczynać od dołów pachowych, ponieważ jeśli zaczniesz ponieżej to zapchasz sobie to co masz nie przepchnięte powyżej..
I fakt test był okropnie trudny, u nas ludziom oczy z orbit powychodziły jak zobaczyli pytania..

massagewarsaw - 2014-06-16, 18:02

robobobo91 napisał/a:
Która z metod masażu najskuteczniej usunie z organizmu pracy mięśni nagromadzone podczas intesywnego treningu sportowego

masaż natryskiem biczowym czy automasaż

Stawiam na bicze. Automasaz na niewielkich powierzchniach

robobobo91 - 2014-06-16, 18:03

massagewarsaw napisał/a:
robobobo91 napisał/a:
Która z metod masażu najskuteczniej usunie z organizmu pracy mięśni nagromadzone podczas intesywnego treningu sportowego

masaż natryskiem biczowym czy automasaż

Stawiam na bicze. Automasaz na niewielkich powierzchniach


też dałem bicze

mariola_goldap - 2014-06-16, 18:05

a ja w ostatniej chwili zmieniłam bicze na ten drugi natrysk :)
robobobo91 - 2014-06-16, 18:06

mariola_goldap napisał/a:
a ja w ostatniej chwili zmieniłam bicze na ten drugi natrysk :)


Masaż natryskiem płaszczowym

mariola_goldap - 2014-06-16, 18:16

jednak pierwsza myśl jest chyba najlepsza....
Truskawa - 2014-06-16, 18:20

dawajcie pytani to się na nie odpowie:) będziecie wiedzieli co zrobiliście źle:) Pytania były trudne, dziwne i nie do końca związane z masażem nierzadko.. było kilka pytań o fizjoterapię a wiem że wiele szkół temat ten miała albo bardzo skąpo albo w ogóle nie było tego tematu. Masaż sportowy to dobre kilka pytań, masaż limfatyczny też sporo się pokazywał i kilka nie do końca zrozumiałych terminów też się znalazło...zaraz zapodam dziwniejsze pytania według mnie:)
mariola_goldap - 2014-06-16, 18:21

nam nie pozwolili zabrać arkuszy.....od czego to zależy skoro inni je mają? ktoś wie?
Truskawa - 2014-06-16, 18:27

tak. też właśnie miałem to pisać. w ogóle masaż wodny.. nie bardzo mnie ten termin uświadamia co to takiego.. bicze, jakieś natryski wirówka a le masaż wodny to chyba troszkę za szerokie określenie...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group