To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Egzamin zawodowy Technik masażysta - EGZAMIN TEORETYCZNY 2014

Ewa5 - 2014-06-16, 21:57

Marshall do czego?
Marshall - 2014-06-16, 22:00

Żeby wysłać linka. Jeszcze mi tylko 3 brakuje. Poczekajcie chwilę i wyślę zaraz skany arkusza.
sebeq - 2014-06-16, 22:01

Dziwi mnie to pytanie z tym wykrokiem. Totalny bezsens, moim zdaniem prawidłowe jest C ale komisja wie lepiej... Oni biegną przykucając po każdym kroku.
Marshall - 2014-06-16, 22:01

Oczywiście, jakby coś, to się nie sugerujcie pozaznaczanymi odpowiedziami tam, tylko sprawdzajcie z kluczem. Ogólnie to nawet nie wiem, które są dobrze, bo sama je dostałam i sobie sprawdzam właśnie ;)
maciekc - 2014-06-16, 22:01

Informacja

Aby wysyłac wiadomości musisz napisać 5 postów oraz być zarejestrowanym conajmniej 5 dni.
Serdecznie przepraszamy za niedogodności !



Totalnie bez sensu to jest.......


massagewarsaw - czyli jesli wysle Tobie zdjecia arkusza pytan, bedziesz mogl je tutaj wrzucic? gdzie wyslac?

Marshall - 2014-06-16, 22:03

Sebeq, ja też odpowiedziałam C, ale to wszystko dlatego że chodzi o moment przenoszenia nogi do chwili gdy nogi tak jakby zrównają się ze sobą. A potem to jest już faza hamowania (czyli faza nie ujęta w pytaniu). I fakt - wtedy jest zgięcie w biodrowym i wyprost w kolanowym. A tu niestety chodziło o sam moment ruszenia nogą na kilka(naście) cm do "złączenia nóg", a wtedy się zgadza.... "zgięcie plus zgięcie"
massagewarsaw - 2014-06-16, 22:04

maciekc napisał/a:
wrzuciłbym foty arkusza, ale nie ogarniam jak to zrobic...

W panelu kontrolnym zalaczania plikow lub jako image.

Musisz miec wybrana opcje forum BBcode, mozesz ja zmienic w swoim profilu, jesli wczesniej wybrales html.

No albo popros mlodsze rodzenstwo o pomoc :!:

maciekc - 2014-06-16, 22:05

Marshall napisał/a:
Sebeq, ja też odpowiedziałam C, ale to wszystko dlatego że chodzi o moment przenoszenia nogi do chwili gdy nogi tak jakby zrównają się ze sobą. A potem to jest już faza hamowania (czyli faza nie ujęta w pytaniu). I fakt - wtedy jest zgięcie w biodrowym i wyprost w kolanowym. A tu niestety chodziło o sam moment ruszenia nogą na kilka(naście) cm do "złączenia nóg", a wtedy się zgadza.... "zgięcie plus zgięcie"


Dokladnie, chodzi o moment PRZENOSZENIA nogi...

Ewa5 - 2014-06-16, 22:05

Marshall a masz cały arkusz pytań?
Marshall - 2014-06-16, 22:06

No jak dla mnie to też jest głupota, ale cóż... My chołota, jaśnie Państwo się znają... Kilka było takich rzeczy, że to nie wiadomo czy śmiać się czy płakać, ale cóż...
Marshall - 2014-06-16, 22:08

Tutaj macie skany testu. Oczywiście do otwarcia potrzebny jest Winrar ;)
speedy.sh/v3CJQ/Egzamin.rar

massagewarsaw - 2014-06-16, 22:09

Maciek, mozesz wszystko to zrobic w poscie.

Wyslij do kontakt@e-masaz.pl , bo ja jestem na tablecie i nie chce mi sie bawic

Ewa5 - 2014-06-16, 22:15

Marshall, możesz mi to wysłać na mail bo nie mogę tego otworzyć, mimo że mam ten program?
Halford - 2014-06-16, 22:24

Test można już rozwiązać na egzaminzawodowy.info. Ale żeby sprawdzić prawidłowe odp. trzeba mieć punkty.
http://www.testy.egzaminz...php?test_id=420

Ewa5 - 2014-06-16, 22:40

Już otworzyłam. Dziękuje :-)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group