To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Egzamin zawodowy Technik masażysta - EGZAMIN TEORETYCZNY 2014

adamdol - 2014-06-16, 21:38

35 dobrze :mrgreen:
Anonymous - 2014-06-16, 21:42

gratuluje wszystkim zdania, bo łatwe nie było.dziękuje jeszcze raz Maćkowi. uszczęśliwiłeś dzisiaj wiele osób :wink: :mrgreen: :razz:
sasha93 - 2014-06-16, 21:43

robobobo91 napisał/a:
59 letnia kobieta zgłosiła sie na zabieg masażu twarzy i dekoltu z jakimiś teleangietazje oraz suchą skórą

Co daliście w tym pytaniu, bo ja głaskanie


z teleangiektazjami czyli poszerzonymi, drobnymi naczynkami krwionośnymi. Odpowiedź to głaskanie :)

maciekc - 2014-06-16, 21:44

Masażystka90 napisał/a:
gratuluje wszystkim zdania, bo łatwe nie było.dziękuje jeszcze raz Maćkowi. uszczęśliwiłeś dzisiaj wiele osób :wink: :mrgreen: :razz:


a wiec byl to dobry dzien ;)

sasha93 - 2014-06-16, 21:45

Tech. Masazysta napisał/a:
A pytanie o tym biegaczu, który wykonuje wykrok itp, to odpowiedz była zgięcie i wyprost?

I jaki trzeba wykonać masaż u sportowca z bólem kolana? Odp centryfugalny ?



tak zgięcie w biodrowym i wyprost w kolanowym :)
a u sportowca z bólem stawu kolanowego odpowiedź to centryfugalnym, bo to inna nazwa masażu stawowego

massagewarsaw - 2014-06-16, 21:48

alqqa1 napisał/a:
tak, napewno A MOŻE MI KTOŚ PRZESŁAĆ ARKUSZ? LUDZIE ZLITUJCIE SIĘ


O, alka znowu sie zarejestrowala, ta z zamknietego watku o praktycznym, co celowo siala zamet wprowadzajac w blad o egzaminie, a nastepnie oburzala na denny poziom dyskusji.

Bylo nie robic sobie cyrkow, to moze bys cos dostala.

swierzbi reka, zeby usunac, nawet bez proszenia

maciekc - 2014-06-16, 21:48

sasha93 napisał/a:
Tech. Masazysta napisał/a:
A pytanie o tym biegaczu, który wykonuje wykrok itp, to odpowiedz była zgięcie i wyprost?

I jaki trzeba wykonać masaż u sportowca z bólem kolana? Odp centryfugalny ?



tak zgięcie w biodrowym i wyprost w kolanowym :)
a u sportowca z bólem stawu kolanowego odpowiedź to centryfugalnym, bo to inna nazwa masażu stawowego


nieeee, zgięcie i zgięcie!

sasha93 - 2014-06-16, 21:48

kompasik napisał/a:
Głaskanie, ale zastanawiałam się nad wibracja. A co myślicie o pytaniu ze skokiem w dal i o obiegu dużym krwi?


tylko głaskanie. W skoku w dal odpowiedź to lądowanie, a duży obieg krwi to: naczynia włosowate-naczynia krwionośne większe- pp serca- pk serca

MasterJedi - 2014-06-16, 21:49

Witam
Mam ogromną prośbę czy ktoś mógłby napisać dokładnie cały egzamin (kolejność pytań) albo jeśli ma przesłać w prywatnej wiadomości. Bardzo proszę ponieważ nie pamiętam odpowiedzi a strasznie mi zależy aby sie dowiedzieć czy udało mi się zdać

Ewa5 - 2014-06-16, 21:51

Kochani, a cały arkusz pytań ktoś ma? Bardzo mi na tym zależy
massagewarsaw - 2014-06-16, 21:52

MasterJedi napisał/a:
Witam
Mam ogromną prośbę czy ktoś mógłby napisać dokładnie cały egzamin (kolejność pytań) albo jeśli ma przesłać w prywatnej wiadomości. Bardzo proszę ponieważ nie pamiętam odpowiedzi a strasznie mi zależy aby sie dowiedzieć czy udało mi się zdać

Masterze, przeciez wszystko jest na poprzednich stronach.

Trzeba czytac, nie tylko pisac

maciekc - 2014-06-16, 21:52

MasterJedi napisał/a:
Witam
Mam ogromną prośbę czy ktoś mógłby napisać dokładnie cały egzamin (kolejność pytań) albo jeśli ma przesłać w prywatnej wiadomości. Bardzo proszę ponieważ nie pamiętam odpowiedzi a strasznie mi zależy aby sie dowiedzieć czy udało mi się zdać


Zrobilem to 2-3 strony temu ;)

Ewa5 - 2014-06-16, 21:54

Ale myślę że większości osób zależy żeby były wszystkie odpowiedzi podane i z zaznaczeniem która dobra
Marshall - 2014-06-16, 21:55

Konto minimum 7 dni i 10 postów trzeba mieć...
maciekc - 2014-06-16, 21:56

wrzuciłbym foty arkusza, ale nie ogarniam jak to zrobic...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group