To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Gabinety Masażu Opinie - Łódź-polecane gabinety masażu

Truskawa - 2014-06-08, 11:55
Temat postu: Łódź-polecane gabinety masażu
Jak w temacie, znacie jakieś dobre, przyjazne klientowi i niedrogie gabinety masażu w których można pozbyć się swoich bolesnych dolegliwości??
Podzielcie się z nami tą tajemną wiedzą:)

adamdol - 2014-06-08, 16:26

Łódź mobilny gabinet :grin:
Masaż Nie Boli tel. +48 537086893 na telefon, dojeżdża do pacjentów, 30zł za 30min.+ 10zł za dojazd na terenie Łodzi, a przy 2 i więcej pacjentach w jednym miejscu dojazd gratis

Fransuła - 2017-04-05, 10:55

Moja ciocia korzystała z usług tego mobilnego gabinetu xD chwali sobie bardzo, poleciłbym, gdybym też sobie chwalił, ale nie wypróbowałem:D
moniszka - 2017-05-22, 14:31

Nie jestem znawczynią salonów ani samego masażu, bo całkiem niedawno się do niego tak w pełni przekonałam. Wcześniej nie była to dla mnie komfortowa sytuacja, ale być może to też zależało to od samego salonu i osoby wykonującej masaż. Ostatnio sprawdzałam Salon medycyny estetycznej cashmire.pl - nigdy tam nie byłam, ale jedynie słyszałam dobre opinie. I chciałam się przekonać na własnej skórze czy faktycznie jest tam tak dobrze, jak mówiły koleżanki. Muszę przyznać, że się nie pomyliły i jeśli chodzi o masaż to było rewelacyjnie. Mam za sobą tylko częściowy masaż relaksacyjny, ale to już pozwoliło mi wyrobić sobie dobrą opinie o tym miejscu :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group