To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Sprzęt oraz akcesoria do masażu - Otarcia skaju w stole do masażu

sebeq - 2014-06-02, 14:50
Temat postu: Otarcia skaju w stole do masażu
Z przerażeniem dziś zauważyłem, że utworzyły mi się na stole malutkie otarcia skaju, chodzi o miejsca przy gumowych bolcach które niby mają temu przeciwdziałać (konkretnie przy szwach obok tych bolców).

Wydaje mi się, że podczas składnia stołu skaj trze o np dywan i się ściera.

Czy u was też tak się dzieje? Jak temu zapobiegacie? Bo ja noszę ze sobą stół w pokrowcu a jednak otarcia się pojawiły pewnie przy składaniu. Jeszcze trochę i będę miał gołe boki a skłądanie bez podparcia o podłogę jest trudne.

Stół allano one habysa.

zbyszek - 2014-06-02, 22:04

I do tegoż habysa skieruj swoje pytanie. Oni na ogół reagują szybko (wiem z doświadczenia)
Justyna Habys - 2014-06-04, 16:01

Witajcie serdecznie, warto skontaktować się z nami bezpośrednio, wtedy ustalimy kiedy był ten stół zakupiony i dlaczego tak się dzieje.
można do nas przesłać maila z danymi i np. ze zdjęciami tych przetarć.
U nas już od 15 lat istnieje serwis i dział reklamacji , zawsze jeśli cokolwiek Państwa niepokoi warto to wyjaśnić i porozmawiać z nami.
nr do mnie (dział handlowy)Justyna 724 999 066 i nr do kolegi z działu serwisu i reklamacji Piotr 663 144 066 Pamiętajcie, że zawsze staramy się Wam pomóc jeśli cokolwiek się dzieje. Pozdrawiam Justyna z Habys

natalia.masnik - 2015-10-14, 18:50

polecam torbę ochronną najlepiej na kółkach :)
remiii - 2018-07-02, 08:41

No niestety ale tego nie da sie uniknac. Polecam
folię ochronną
ręczniki
no i warto jest już na począktu kupic porządny stól do masazu. Stoly stołom nierówne oraz są wykonane z wielu materiałów......

Wiadomo, ze najtańszy będzie się przecierał



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group