To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż informacje ogólne - Masaż relaksujący całego ciała

Alen - 2014-05-12, 18:14
Temat postu: Masaż relaksujący całego ciała
Witam
Bardzo proszę o potwierdzenie, zaprzeczenie,ub opisanie jak wygląda masaż relaksujący (relaksująco-leczniczy) całego ciała w waszych salonach.
Wiem z autopsji że profesjonalny masaż całego ciała w innych miastach jak i za granicą wyglądał następująco. Pomijam nastrojową muzykę i przyciemnione światło.
Masażystka podnosi nad sobą rozłożony ręcznik i pozwala klientowi zdjąć bieliznę osobistą i położyć się na łóżku. Wtedy przykrywa całe ciało ręcznikiem i odsłania tylko masowane części lub większe powierzchnie ciała (nogi, pośladki, plecy, ręce i kark.) Następnie podnosi wysoko ręcznik i prosi położenie się na plecach i przykrywa ponownie osobę masowaną , (masuje nogi, brzuch, klatkę piersiową i ramiona) Na zakończenie podnosi wysoko ręcznik lub opuszcza pomieszczenie po to by masowany mógł spokojnie założyć bieliznę i ubrać się. Moje pytanie jest może dziwne ale w Lublinie już raz mnie oszukano dlatego wolę się upewnić jak wygląda taki masaż u was
. Bardzo proszę o odpowiedz.

massagewarsaw - 2014-05-12, 20:03
Temat postu: Re: Masaż relaksujący całego ciała
po wstepnej rozmowie/wywiadzie masazysta z reguly wychodzi z gabinetu zabiegowego, zeby pozwolic klientowi na rozebranie sie, polozenie na stole i przykrycie recznikiem/recznikami zostawionymi na stole. Masazysta poprawia reczniki, zeby zakrywaly cialo, chronily przed zimnem i nie zsuwaly sie. Od klienta zalezy, ile zostawia bielizny.

kolejnosc masowania nie ma znaczenia, jest indywidualna, zalezna od potrzeby.

jesli osoba jest niedolezna, to pomaga sie wejsc/zejsc ze stolu.

nie bardzo rozumie, jak mozna oszukac klienta, poza np znacznym skroceniem zabiegu.

wg mnie muzyka nie jest warunkiem koniecznym do masazu prewencyjnego, tak samo, jak przyciemnione swiatlo - wazniejsze, zeby klient czul sie komfortowo i przyjemnie

Alen - 2014-05-13, 16:02

Wykonano mi masaż nóg i pleców ?
I to miął być masaż całego ciała.
Szczegóły może później

massagewarsaw - 2014-05-13, 16:16

to trafilas na ucznia, ktory do tego czasu przerobil tylko ten material. Placisz "co laska"
Alen - 2014-05-14, 11:54

To był gabinet Jach przy ul Młyńskiej w Lublinie.
Ewa5 - 2014-05-15, 15:29

Czym się różni masaż szwedzki od masażu klasycznego (leczniczego)?
Bodyworker - 2014-05-20, 10:32

1. Jest różnica miedzy pojęciem masaż ogólny a całościowy.
2. Mowa o gabinecie masażu czy o salonach masażu? Różnica jest spora.
3. Masaż szwedzki obecnie różni się znacznie od klasyka choć pochodzą ze wspólnych korzeni. Do szwedzkiego w wielu krajach praktycy odnoszą się jako do swoistej "terapii relaksacyjnej". Inaczej mówiąc profesjonalnego masażu raczej w celach relaksacyjnych, profilaktycznych.
Masaż klasyczny różni się w zależności od kraju gdzie jest wykonywany, jest wiele modyfikacji. To tak w skrócie.

hella - 2020-02-20, 07:46

Osobiście lubie wybrać sie raz na jakiś czas na masaż.Masaży jest przecież bardzo wiele
masaż gorącymi kamieniami
masaż tajski
ewentualnie masaż erotyczny Jak tutaj https://orientmasaz.pl/

Obecnie wiele jest miejsc, do których mozna wybrać sie na masaż erotyczny. orientmasaz.pl ... Rownież w sytuacji jeśli jest się kobietą :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group