To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Stoły do masażu - Stół do masażu

Sandra - 2014-05-12, 14:27
Temat postu: Stół do masażu
Cześć. Chce kupić stół do masażu. Od razu zaznaczam, że pierwszy raz kupuje stół.
medimas .p l/dwusegmentowy-aluminiowy-stol-do-masazu-zielony

Moglibyście powiedzieć, czy ten stół jest prawie odpowiedni do masażu. Może macie jakiś inny stół do polecenia?

massagewarsaw - 2014-05-12, 14:34

dobry, lekki stol. Moze nawet za dlugi (przenosne maja przecietnie 180cm).

na allegro znajdziesz takie/bardzo podobne za okolo 300

administrator - 2014-05-13, 14:26

http://sklep.e-masaz.pl Polecam ultralekki Bello One
AkukuBernard - 2016-07-04, 09:51

Ciekawe opcje te stoły z allegro.
revitalrzeszow - 2017-07-06, 20:01

Ja posiadam z stół z avenolife , jest w porządku i cena koło 300 zł . Drewniany, trochę ciężki ale jak odejmiesz dodatki to jest wystarczający. Jeżdżę z nim do klientów narazie nie narzekam
galos - 2017-07-13, 20:34

Ja bym radził sprawdzić oferty sklepów medycznych - czasem można znaleźć coś dużo lepszej jakości w dobrej cenie. http://sklep.cezal.com.pl...rehabilitacyjne tu zobacz
yagodaaaa - 2017-09-01, 11:10

Ja również chce kupic swój pierwszy stół, zależy mi na stabilnosci stołu, praktycznosci wzgledem mnie jako masazysty ale również pacjenta no i oczywiscie aby był lekki. Mam troszke nagięte zdanie wzgledem drewnianych stołów, aluminium chyba jest bardziej stabilne ?
Masaż Leczniczy - 2018-02-20, 09:31

Na rynku jest mnóstwo różnych rodzajów stołów do masażu. Wybór tego właściwego sprowadza się jednak do określenia kilku podstawowych cech, którymi powinien się charakteryzować. Te cechy są warunkowane przez rodzaj zabiegów, które chcemy wykonywać oraz miejscem w jakim będą one przeprowadzane.

Jeżeli leżanka ma być wykorzystywana w jednym miejscu, bez potrzeby jej składania najlepiej zdecydować się na tą cięższą, stabilną, wielofunkcyjną, warto zainwestować też w funkcję elektrycznie regulowanej wysokości.

Z kolei jeśli stół będzie podróżował z terapeutą to bezsprzecznie należy zdecydować się na lekki model przenośny. Wtedy uwagę kupującego powinna przykuć głównie masa całkowita leżanki, dopuszczalne obciążenie oraz możliwość ręcznej regulacji wysokości.

W mojej opinii pozostałe cechy takie jak materiał szkieletu leżanki, jej kolor, itp. to już kwestia estetyki, która w nieznacznym stopniu przekłada się na jej użyteczność, czy komfort pracy.

Kaname - 2023-01-20, 09:34

Polecam ci kupić stół do masażu ze sprawdzonych źródeł, najlepiej jakby to był sklep z wyposażeniem medycznym, a jeszcze lepiej jakby to był producent takich mebli. :) Jeśli jesteś ze śląska, to meble medyczne możesz kupić tu: https://myslowicki24.pl/20221229527072/gdzie-kupic-meble-medyczne-w-myslowicach-lub-okolicach , to lista sklepów z okolic Mysłowic, część z nich realizuje też zamówienia online. ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group