To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż informacje ogólne - Zlecenie lekarskie

ex - 2008-07-31, 15:22
Temat postu: Zlecenie lekarskie
Mam pytanie czy wykonujecie masaze w oparciu o zlecenie lekarskie? Czy koncentrujecie sie wylacznie na porzadnym wywiadzie?
administrator - 2008-07-31, 22:41
Temat postu: Re: zlecenie lekarskie
ex napisał/a:
Mam pytanie czy wykonujecie masaze w oparciu o zlecenie lekarskie? Czy koncentrujecie sie wylacznie na porzadnym wywiadzie?

Jak jest zlecenie i wywiad to to i to. Jak nie ma to sam wywiad :)

massagewarsaw - 2008-08-15, 13:00
Temat postu: masaz warszawa
przypuszczam, ze ze zleceniem lekarskim pacjent idzie do szpitalnego oddzialu fizjoterapii, poniewaz do mnie takowi nie trafiaja - choc zdarzaja sie klienci, ktorym lekarz zalecil jakas technike, ktora moze im pomoc. Zdarzaja sie tez sami lekarze i sobie dluzej rozmawiamy.

Jesli klient nie ma problemu medycznego to nie notuje wywiadu, po prostu wymieniamy pare zdan. Jesli ktos ma problem, to juz w rozmowie telefonicznej przy rezerwacji zabiegu probuje ustalic czy bede w stanie pomoc, czy odsylam do specjalisty. Gdy klient przychodzi na zabieg, to juz mam jego obraz i mam czas na poszperanie w notatkach, ksiazkach i internecie czy spytanie bardziej doswiadczonych kolegow o jego problemie.

Truskawa - 2008-09-10, 08:47

Ja pracuje w gabinecie rehabilitacyjnym i czesto zdaza sie ze przychodza osoby ze zleconymi zabiegami. Wtedy podstawa sa wlasnie te zalecenia ale dochodzi jeszcze ktotki wywiad ogladanie zdjec jezeli sa i dobiero na stol:) Chociaz zdecydowana wiekszosc jednak sam zabieg masazu robi we wlasnym zakresie i zadko sie zdaza ze jest zlecany. Raczej sa zlecane inne zabiegi z rodziny elektryzacji i swiatlolecznictwa...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group