To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż informacje ogólne - Niepłacący klient?

martameiss - 2014-04-24, 19:58
Temat postu: Niepłacący klient?
Witam,
Co byście zrobili w sytuacji gdyby do waszego gabinetu przyszedł klient który po zabiegu nie chciałby zapłacić?

administrator - 2014-04-25, 07:51

Policja, spisać dane osoby.
massagewarsaw - 2014-04-25, 08:27

czy to chodzi o klienta, ktory chcial "masaz relaksacyjny calego ciala" i nie dostal tego, czego oczekiwal?

jesli tak, to policja. Jesli by sie stawial, to oskarzyc o molestowanie, zeby zapamietal.

zbyszek - 2014-04-29, 19:02

Nie rozumiem. U mnie w każdym razie każdy pacjent zanim się do niego "zabiorę" ma zakładaną kartę, w której jest i imię i nazwisko i adres i nawet telefon kom. (na wypadek, jakby np.coś się stało z terminem). I nikogo to nie dziwi.
administrator - 2014-04-30, 09:06

zbyszek napisał/a:
Nie rozumiem. U mnie w każdym razie każdy pacjent zanim się do niego "zabiorę" ma zakładaną kartę, w której jest i imię i nazwisko i adres i nawet telefon kom. (na wypadek, jakby np.coś się stało z terminem). I nikogo to nie dziwi.

Mówiąc spisać dane miałem oczywiscie na myśli kartę pacjenta / kartę klienta. Tak czy siak dziwna sytuacja żeby klient nie płacił.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group