To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Program dla masażystów do zapisów online

mlody67 - 2014-04-09, 14:50
Temat postu: Program dla masażystów do zapisów online
Witam,

Zastanawiamy się nad stworzeniem od zera oprogramowania, które miałoby ułatwiać Wam pracę. Z tego co widziałem takich programów nie ma lub są ale kosztują w mojej opinii zbyt dużo.

Program miałby ułatwiać m.in. ewidencje zleceń przez Was robionych, tworzenie pełnej historii obsługi danego klienta. Może wysyłanie z przypomnieniem o nadchodzącej wizycie do klientów, lub z promocyjnymi usługami. Wystawianie faktur, terminarz, itp.

Program nie miałby kosztować milionów złotych.

Mamy już doświadczenie zdobyte przy tworzeniu programu dla mechaników - warsztat24. I tam się udało:)

Jesteśmy ciekawi, czy potrzebujecie takiego oprogramowanie i jakie wg Was miałoby posiadać funkcję.

Z góry dziękujemy za informację i pozdrawiamy.

Osobom, które pomogłyby nam ( wskazując co jest potrzebne) przy tworzeniu takiego oprogramowania z chęcią udzielimy odpowiedniego rabatu na zakup już gotowego produktu.

administrator - 2014-04-09, 17:56

Już taki projekt powstał. Lecz już jest nie aktywny: mZebra.pl
mlody67 - 2014-04-09, 20:41

My nie padamy - bo ja można komuś coś sprzedać i upaść? Jak nam pomożecie to zrobimy Wam program masażysta24, nawet w wersji instalowanej na komputer, tak jak jest obecnie w przypadku programu warsztat24.
administrator - 2014-04-10, 18:59

Na tyle ile będziemy mogli to pomożemy
karol.j - 2014-04-13, 17:41

dobrą opcją byłby łatwy dostęp ze smartfona


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group