To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Sprzęt oraz akcesoria do masażu - Tani stół

Aki - 2014-03-27, 17:43
Temat postu: Tani stół
Witam, proszę o radę w sprawie taniego stołu do masażu. Wiem, że większość będzie mi odradzała tanie stoły ale potrzebuje stół jak najtańszy, byle się nie połamał po pierwszym użyciu i był stabilny. Będzie on używany wyłącznie w domu przeze mnie od czasu do czasu, nie będzie przenoszony poza mieszkanie. Teraz robię masaż na kanapie, po którym bolą mnie plecy bo muszę się schylać, dlatego chcę kupić stół. Na allegro są takie po 200-400zł ale nie wiem, który wybrać, jakby mi ktoś doradził byłabym wdzięczna. Pozdrawiam
administrator - 2014-03-27, 18:28

Tani stół do masażu
massagewarsaw - 2014-03-28, 00:09

na allegro wybierz najtanszy.

zaden sie nie zlamie

OgrodyMasazu - 2014-03-28, 08:52
Temat postu: Re: Tani stół
Aki napisał/a:
Witam, proszę o radę w sprawie taniego stołu do masażu. Wiem, że większość będzie mi odradzała tanie stoły ale potrzebuje stół jak najtańszy, byle się nie połamał po pierwszym użyciu i był stabilny...


OK., nie będę Cię namawiał na profesjonalnie wykonany stół.
Wybierz więc na allegro jaki Ci się podoba, mogę tylko doradzić Ci aby był szerszy, będzie bardziej komfortowy dla leżących na nim osób.

P.S.
Jedni z moich klientów, kupili sobie (właśnie na allegro) jeden z tańszych stołów (taki wielokolorowy), aby mieć swój na stałe. Ważą niemało :lol: , a jednak stół wytrzymuje już ponad pół roku bez zgrzytów. Słabe jest jego wykonanie, ale nic nie wskazuje na to by się kiedykolwiek zawalił.

massagewarsaw - 2014-03-28, 09:07
Temat postu: kurs masaz tajski warszawa poznan szczecin lublin siedlce
na allegro lekki (cos 10-11kg) i szeroki stol okolo 65cm, aluminium, ponizej 300zl, nowe
Aki - 2014-03-28, 09:41

Dziękuje za wszystkie wypowiedzi. Pozdrawiam


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group