To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż ogłoszenia - Praktyki, staże dla masażystów/fizjoterapeutów

szklana - 2013-08-27, 23:18

Witam, ukończyłem kurs masażu I i II stopnia ( klasyczny, leczniczy, relaksacyjny, izometryczny,sportowy) oraz bańką chińską. Posiadam certyfikat i dyplom ukończenia oraz własny stół do masażu. Na dzień dzisiejszy posiadam doświadczenie jedynie w masowaniu znajomych, a także ich znajomych. Szukam w Białymstoku lub w Warszawie. Czekam na jakąkolwiek odpowiedź.
Michał

martyna15115 - 2013-11-04, 15:41

Witam.
Uczę się w technikum masażu w Zielonej Górze. W styczniu kończę pierwszy rok.
Szukam stażu na terenie Zielonej Góry lub Poznania.
Pozdrawiam

sebeq - 2013-11-25, 20:30

Staż to rozumiem, ale czy wam szkoły nie zapewniają 60h praktyk w zawodzie? Ja kończę technika w Gdyni i jakoś mamy cały rok co tydzień praktyki plus na pierwszym roku 1 tydzień a na drugim 2 tygodnie w ciągu. Wszystko zapewnia mi szkoła.
Sylwia:) - 2013-12-03, 10:04

Witam.Szukam miejsca na staż w Zielonej Górze. W czerwcu skończyłam Medyczne Studium Zawodowe w Zielonej Górze z dyplomem technika masażysty, brałam również udział w zajęciach z zakresu odnowy biologicznej (posiadam zaświadczenie). Staż mam w ramach projektu "Mentoring" Zainteresowanych proszę o kontakt
Pozdrawiam Sylwia Pijacka

jimmikox - 2014-01-28, 11:31

Witam
poszukują praktyki masażu w Warszawie
co możecie poradzić. Od czego potrzebuję zacząć?

massagewarsaw - 2014-01-28, 16:17
Temat postu: kursy masazu tajskiego Warszawa
od ogloszenia
Asiula - 2014-02-17, 23:42

Fizjoterapeutka z licencjatem i kilkuletnią praktyką szuka pracy na terenie Warszawy.
massagewarsaw - 2014-02-19, 10:57

asia, licencjata powinno stac na troche wiecej, niz jedno, krotkie, ogolnikowe zdanie.
massagewarsaw - 2014-02-19, 14:03

o, Pruszkow:

ZAPRASZAMY STUDENTÓW NA STAŻ/PRAKTYKI STUDENCKIE!

CV wraz z krótką odpowiedzią na pytanie "Dlaczego chciałby Pan/Pani odbyć staż/praktyki studenckie w naszym ośrodku?" prosimy przesyłać drogą mailową. Skontaktujemy się z wybranymi osobami. biuro@centrum-vita.pl

Kasia Wi - 2014-05-26, 14:21

Szukam stażu w Warszawie
massagewarsaw - 2014-06-07, 14:39

Kompleks Wypoczynkowo-Rehabilitacyjny "Marzenie" w Zakopanem informuje o możliwości odbycia praktyk z zakresu fizjoterapii/masażu.
W ramach praktyk oferujemy zakwaterowanie na terenie obiektu.
Dostępne terminy 16-29.06.2014, 30.08-12.09.2014. 14-27.09.2014

604705507

Nika151 - 2016-05-31, 15:32

Witam, chętnie zgłoszę się na płatne praktyki/staż do gabinetu kosmetycznego z masażem lub salonu masażu. Okolice Bielsko-Biała. Jestem w trakcie nauki ( technik masażysta ) i chciałabym być w kontakcie z zawodem. Mam ukończony m.in kurs wizażu u Ewy Gil ( I oraz II stopień ) a także kurs psychodietetyka i fitoterapeuty. Mogę wykonywać podstawowe zabiegi ( masaż dłoni, stóp, twarzy ) oraz pomagać w gabinecie.
yoint - 2016-08-23, 10:28
Temat postu: Re: kursy masazu tajskiego Warszawa
massagewarsaw napisał/a:
od ogloszenia


dokładnie, to najszybsza droga, ogłoszenia przeglądają osoby prywatne ale równiez gabinety, spa itp

sieradzki.lukas - 2016-08-28, 09:53

Witam , technik masażysta poszukuje stażu od października w Poznaniu.
MissMassage - 2016-10-02, 07:13
Temat postu: Dyplomowana masażystka poszukuje pracy/stażu
Witam :)
Technik masażysta poszukuje pracy bądź stażu w zawodzie. Jestem osobą energiczną, komunikatywną, empatyczną. Masaż wykonuje z pasją, interesowało mnie to od zawsze. Jestem młoda i zależy mi na tym aby się rozwijać. Należę do ludzi pracowitych i sumiennych. Lubię pomagać, jestem miła i sympatyczna. Odbyłam praktyki z bardzo dobrymi wynikami w Domu Pomocy Społecznej oraz Przychodni Rehabilitacyjnej. Proszę o odpowiedzi w prywatnej wiadomości.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group