To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż ogłoszenia - Praktyki, staże dla masażystów/fizjoterapeutów

melania1987 - 2011-04-21, 18:37

Witam,

poszukuję stażu w zawodzie fizjoterapeuta lub masażysta na terenie Śląska. Skończyłam licencjat z fizjoterapii oraz kurs masażu I stopnia.

Zainteresowanych proszę o kontakt 509222941

RehaT - 2011-04-21, 23:09

a w urzedzie pracy nic nie ma?
massagewarsaw - 2011-08-31, 00:29
Temat postu: kurs masaz tajski
Olsztyn
Fizjoterapeutów, masażystów przyjmiemy na praktyki lub wolontariat do Gabinetu Rehabilitacji. tel. (89) 6770397 lub 507754924

jannek - 2012-05-30, 13:59

Poszukuję placówki do odbycia praktyk w wymiarze 60h na terenie Warszawy.
Uczeń Akademii Zdrowia

Cyna13 - 2013-02-19, 12:14

Cześć?
Poszukuję stażu w zawodzie Technik masażysta na terenie zielonej góry, jestem po kursie masażu klasycznego I i II stpień, a w między czasie robię technika masaży

massagewarsaw - 2013-02-19, 15:00
Temat postu: kurs masaz tajski
Cyna13 napisał/a:
Poszukuję stażu w zawodzie Technik ..., a w między czasie robię technika masaży

staz po skonczeniu technika, wiec napisz, kiedy konczysz

masazystamaciej - 2013-02-22, 12:50

Witam, ukończyłem kurs masażu klasycznego, relaksacyjnego, leczniczego I i II stopnia oraz kondycyjnego sportowego. Cały czas ćwiczę na znajomych i rodzinie, czasem masuję znajomych znajomych za odpłatą, posiadam własne łóżko do masażu, chciałbym gdzieś się doszkolić, douczyć i załapać praktyki aby zacząć poważną pracę w tym kierunku. Od października wybieram się na studia w kierunku rehabilitacji więc traktuję to wszystko dosyć poważnie i proszę o pomoc i poważne oferty stażu, praktyk czy pracy na pół etatu.
Pozdrawiam serdecznie

mrtnurs - 2013-03-28, 14:02

Witam, jestem na ostatnim semestrze 2letniego studium na kierunku technik masażysta. Chciałbym odbyć praktyki w wymiarze 60 h. Niestety warunek jest taki, że placówka musi mieć podpisaną umowę z NFZ. Będę bardzo wdzięczny jeśli ktoś mógłby mi coś polecić.
Pozdrawiam

massagewarsaw - 2013-03-28, 14:07
Temat postu: kursy masazu tajskiego
pomoze, jesli napiszesz, gdzie jestes.

jest cos 700 miast, jesli zawezisz do wojewodztwa/miasta, to, paradoksalnie, zwiekszysz swoje szanse. Potencjalny pracodawca nawet nie skontaktuje sie z toba, bo szanse sciagniecia kogos z drugiego kranca kraju jest niewielkie

mrtnurs - 2013-03-28, 14:14

Racja, mój błąd. Już wszystko jest :)
AnnaWierzbicka - 2013-04-28, 08:25

Witam,

ukończyłam I i II stopień masażu (w tym: masaż klasyczny - rozszerzony, relaksacyjny, odchudzający, izometryczny, kontralateralny, sportowy, manualny drenaż limfatyczny, segmentarny). Potrafię wykonywać wszystkie powyższe techniki, ćwiczę codziennie na rodzinie i znajomych.

Poszukuję pracy/stażu/praktyk/wolontariatu, abym mogła zdobyć udokumentowane doświadczenie.
Jestem dyspozycyjna już od zaraz.

Mieszkam w bliskiej okolicy Warszawy.
Posiadam samochód.

natalia.wodka - 2013-07-30, 14:37

Poszukuje praktyk do odbycia w wymiarze 60 h od poczatku wrzesnia 2013 na terenie Warszawy. Obecnie jestem po drugim semestrze dwuletniego studium na kierunku technik masazysta. Mam 20 lat i podobno niezle masuje ^^. Bardzo prosze o kontakt na e-mai: natalia.wodka@gmail. :D
geralt22 - 2013-08-02, 12:11

Witam nazywam się Arnold Tews i szukam praktyk, pracy, stażu itp we Wrocławiu lub Świdnicy. Chętnie zdobędę jakieś doświadczenie. Ćwiczę tylko na rodzinie i znajomych. Ukończyłem kurs masażu klasycznego I i II stopnia oraz masażu czekoladą.
Proszę o kontakt.
PS. Posiadam orzeczenie o niepełnosprawności - stopnień lekki.

massagewarsaw - 2013-08-02, 12:25
Temat postu: kursy masazu tajskiego
arnold, proboj w spa u tolpy
tezapl - 2013-08-21, 12:54

Witam
Szukam praktyk, pracy, stażu itp w Częstochowie.
17 września wybieram się na 4 dniowy akredytowany kurs masaży ajurwedyjskich
Posiadam technika masażyste

Jeżeli ktoś zna kogoś z Częstochowy kto by mnie zatrudnił to proszę o kontakt:
tezapl@gmail.com



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group