To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Otwarcie centrum zdrowia i urody?

koronkaa - 2014-03-02, 19:33
Temat postu: Otwarcie centrum zdrowia i urody?
Witam serdecznie,

Pisze do państwa aby dowiedzieć sie państwa opini oraz do¶wiadczenia. Od Maja 2011 Jestem dyplomowanym magistrem pedagog terapeutyczny z elementami fizjoterapii, oraz w 2010roku ukonczylam I uzyskalam tytule technika masazu, od dwoch lat rowniez ukonczylam
Kursy kosmetyczne stopnia I i II.
Chcialabym w przyszlosci otworzyc centrum
Zdrowia I urody, w ktorym chcialabym wykonywac zabiegi masazu oraz fizykoterapii ( zabiegi prady diadynoczne, interferencyjne, Tens, Traberta, laser miejscowy, magnetoterapia I kriterapia). Kazdy z wyzieje zabiegow wykonywal na prajtylach podczas studiow samodzielnie. Posiadam dokladna wiedze I doswiadczenie.
Tylko wlansie nie wiem czy moj zawod na to pozwoli mi aby stworzyc takie centrum.
Chcialabym rowniez wejsc wspolprace z nfz? Czytac am
Na nich stronie ze jest to mozliwe dla technik ow masazystow.

Czy ktos z was jest w podobnym wykszatlceniu I podjal na wlasnie reke otwarcie salonu?
Dziekuje z gory za kazde rady

zbyszek - 2014-03-07, 09:37
Temat postu: Re: Otwarcie centrum zdrowia i urody?
NFZ nie podpisze umowy z mgr pedagogiki terap. Trzeba być mgr fizjoterapii.Niedługo prawdopodobnie nawet będzie musiała być specjalizacja. A wymienione zabiegi też nie mog± być wykonywane przez technika masażystę. Masaż oczywi¶cie jak najbardziej, ale NFZ przy tym "nawale" fizjoterapeutów i masażystów z dyplomami bardzo grymasi i kontraktów na same masaże nie podpisuje (na ogół)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group