To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż informacje ogólne - Ganglion - można masować?

kkaassiiaa88 - 2008-07-06, 13:45
Temat postu: Ganglion - można masować?
Mam pytanie, mam taka narosl na prawym nadgarstku. Lekarz powiedzial, ze to ganglion. Czy orientuje sie ktos moze w tym temacie? Moge to masowac?
dino100 - 2008-07-06, 15:38

Możesz jak najbardziej. Tyle że niewiele pomoże - i tak odrośnie :)
nataliaa - 2008-07-06, 19:44

ja slyszalam ze jak jest swiezy to mozna go rozbic... ale to musi zdecydowac chyba lekarz, jest jeszcze mozliwosc wyssania albo operacji.. ale to w ostatecznosci(tak mi sie wydaje) tyle wiem:) pozdrawiam
kkaassiiaa88 - 2008-07-07, 23:01

To powstaje w wyniku nadwyrezenia reki, a u nas - masazystow jest to nieuniknione. Moze czas pomyslec o masazu "no hands". Dziekuje za pomoc i pozdrawiam.
massagewarsaw - 2008-07-07, 23:20
Temat postu: masaz warszawa
nie o ganglionie wprost - ale naucz sie terapii delikatnych, gdzie nie uzywa sie prawie zadnej sily, albo tez naucz sie masowac przedramieniem, lokciem, kolanem i stopa.

a masaz bez uzycia rak byl juz tutaj http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?t=177



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group