To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Sprzęt oraz akcesoria do masażu - Jaką matę masującą wybrać?

alienq - 2014-02-10, 17:00
Temat postu: Jaką matę masującą wybrać?
Witam, chciałem się poradzić bardziej doświadczonych osób ode mnie.

Zamierzam kupić matę masującą stacjonarną, na którą chcę przeznaczyć około 800-1000zł. Na polskim rynku jest sprzęt kilku niby wiodących w tej dziedzinie producentów np. Homedics, Beurer etc.. I tu właśnie mam problem bo opinie "niby" użytkowników są podzielone..

Interesuje mnie mata, która będzie masowała odcinek pleców + kark. Będą z niej korzystały 2 osoby w wieku 55 lat (kobieta o wadze 50kg i mężczyzna 90kg).

Podsumowując zastanawiałem się np. pomiędzy modelami Homedics CBS-1000, a Beurer MG 290. Czy ktoś z większym doświadczeniem mógłby podzielić się swoimi opiniami?

administrator - 2014-02-11, 10:43

Nie lepiej dołożyć i kupić fotel w promocji: http://fotele.e-masaz.pl/star-fotel-masujacy.html
alienq - 2014-02-11, 16:22

Pewnie, że byłoby lepiej ale jestem tylko studentem - nie pracuję - i zbierałem na tą matę dość długo (ma to być prezent dla rodziców). Nie chcę zrobić pochopnego zakupu i chciałem się dowiedzieć czegoś więcej w tej dziedzinie od osób, które ewentualnie korzystały z podobnych produktów lub korzystają w chwili obecnej.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group