To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż informacje ogólne - Z humorem, o bardzo, bardzo ważnych sprawach :)

Bodyworker - 2014-02-05, 17:44
Temat postu: Z humorem, o bardzo, bardzo ważnych sprawach :)
Jak rozmawiać o ważnych sprawach jak nie z odrobiną humoru. Ponoć jako Polakom przychodzi to z trudem, tym bardziej jeśli są to komentarze kogoś z zewnątrz. Ale jak widać, można z humorem pisać o sprawach ważnych i bardzo ważnych. Tylko trzeba umieć zachować do tego dystans. Np:

To mnie serdecznie ubawiło (dosłowny tekst):

(…) Pioter daj sobie odpoczynek z tymi dyskusjami. Dopóki masażysta nie umie zrozumieć co jest istotą bycia masażystą to szkoda czasu. Piszesz jak uruchomić praktykę, ty pisz jak uruchomić praktyka dosłownie :mrgreen: . Czytam dyskusje a tam osoby po szkołach i po studiach pytają jak założyć, zgłosić firmę? Pytają ale już mają „profil” że masują.

Pioter ty pracujesz i piszesz z masażystami co ukończyli szkoły normalne, poważnymi ludźmi czy to jest przedszkole? U nas tego uczą na to się pisze: Custome service, takie lekcje w szkole program.

(…) Piszesz takie komentarze że u nas one kosztują dużo euro za wykład. Albo są to programy podyplomowe dla manager. Rozumiesz? Masażysta ma dobrze zrobić i zarabiać jako masażysta, a menager klubu, kliniki, Spa, gdzie on pracuje, dobrze zrobić i zarabiać jako menager. Albo szuka on innej pracy, przykład jedzie do nas na truskawki. U was mówią zbierać śmieci, ale u nas oni od śmieci dobrze, bardzo dobre zarobki mają, to nikogo nie obraża. U was nawet dobrych masażystów się obraża zarobkami, bo menager pan. Czy to tak jest?


Tu pojawił się problem, bo mój rozmówca, nie bardzo łapie co oznacza pojęcie "śmieciowe pensje" myli je z pensjami zachodnich śmieciarzy (komunalne służby dobrze opłacane).

Artykuł polecam także tym co się wybierają zagranicę, czas na pozytywne i z humorem myślenie. Dla zainteresowanych cały artykuł http://www.bodywork.com.pl/?p=5027

Pozdrawiam Piotr :cool:Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group