To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Egzamin zawodowy Technik masażysta - Egzamin zawodowy teoretyczny/praktyczny czerwiec 2014

Anonymous - 2014-06-10, 14:28

Dla zainteresowanych!!!
przez pisanie o kluczu dzisiaj jeden kierunek (nie masażysta) miał zmianę zadania. gratuluje co niektórym bezmyślności. piszcie dalej a inne osoby mogą spodziewać się zmiany zadań. Dziękuje za uwagę. Do widzenia

Margaret - 2014-06-10, 14:39

jfrey napisał/a:
Cytat:
Cała moja grupa pomimo, że miała jeden albo drugi odcinek to masowała całe plecy.


Dlaczego tak? Przecież to zły obszar!


Przecież masaż wykonuje się powyżej i poniżej masowanej okolicy. Jak masujesz udo to masujesz też staw biodrowy, więc lepiej zaznaczyć, że masowało się coś więcej niż tylko ta okolicę, tak dla pewności.

robobobo91 - 2014-06-10, 15:38

Ma ktoś jeszcze w tym tygodniu egzamin?
treptov - 2014-06-10, 16:17

robobobo91 właśnie nie wiadomo,ja mam dopiero 18 czerwca a ty :P ?
massagewarsaw - 2014-06-10, 16:51

Masażystka90 napisał/a:
Bądźcie tak mili i nie piszcie, że to było w kluczu tylko używajcie terminu "prawdopodobnie było w kluczu" bo zaraz będzie że klucz wyciekł i mogą zmienić egzamin albo będzie afera. MYŚLEĆ

przeciez nikt nie napisal, ze ma klucz z przecieku.

jest 60 stron gdyban, jaki jest klucz. Niektore dociekania moga byc blisko, inne dalej od rzeczywistosci.

jesli beda tu na forum male, nieoficjalne przecieki od egzaminatorow, to bedzie to juz po egzaminach.

napisalas w innym poscie, ze jakis kierunek mial zmiane tematu z powodu przecieku. Jaki to byl kierunek? a moze tak bylo nie z powodu przecieku, tylko z gory zaplanowane?

massagewarsaw - 2014-06-10, 16:53

Joasia71 napisał/a:
Hej ,wydaje mi sie ze jak ktoś bedzie pisał o kluczu to administrator powinien od razu usunąć takie wiadomosci,ktoś sobie nie zdaje sprawy ze moze szkodzić innym....

to jest forum dyskusyjne i usuwany jest spam/jaja. Powod podany powyzej.

inaczej trzeba by bylo usuwac polowe postow

Ilonka - 2014-06-10, 18:05

Cześć, czytam i czytam to forum i bardziej nie wiem jak masaować i w ogóle o tym egzaminie. Pomieszało mi się wszystko.
1. masujemy do głowowo ?
2. mięśnie Th-L : czworoboczny, najszerszy grzbietu, zębaty tylny górny/dolny, dźwigacz łopatki, równoległoboczny, prostownik grzbietu.
3 . m. L-S : zębaty tylny dolny, prostownik grzbietu, czworoboczny lędźwi, najszerszy grzbietu, pośladkowy wielki.
4. masujemy od L5 do Th1 i od S4/5 do L1 ?

Pomocy.... jutro o 12 zdaję

Ilonka - 2014-06-10, 18:06

zdaję w Krakowie jak coś :)
Santia - 2014-06-10, 19:23

Hej, już po egzaminie:) Zestaw to Th-L, i L-S. Egzamin przebiega bardzo sprawnie, i nie ma co się stresować. Jak dobrze że mam już za sobą:)
mailmasaz - 2014-06-10, 19:24

.....
tak do sercowo....

Ilonka - 2014-06-10, 19:26

i jak było ? :) od razu weszłaś w stroju do masażu czy na sali się przebrałaś ?
Santia - 2014-06-10, 19:31

Ilonka napisał/a:
i jak było ? :) od razu weszłaś w stroju do masażu czy na sali się przebrałaś ?


Całkiem spoko:) Tak, wchodziliśmy już przebrani, następnie losowaliśmy nr stanowiska, podpisywaliśmy papierki, zapoznawaliśmy się z zadaniem egzaminacyjnym. Przygotowywaliśmy stanowisko pracy, stawaliśmy się pacjentem, lub masowaliśmy. Ogólnie stres mały był, ale myślę że ogólnie egzamin był dość przyjazny.

mailmasaz - 2014-06-10, 19:57
Temat postu: diagnostyka
Wykonałam tylko diagnostykę na stojąco.. bardzo pobieżnie.. teraz myslę że to chyba troche za mało..
Santia - 2014-06-10, 20:06
Temat postu: Re: diagnostyka
mailmasaz napisał/a:
Wykonałam tylko diagnostykę na stojąco.. bardzo pobieżnie.. teraz myslę że to chyba troche za mało..


Diagnostykę na stojąco?

paularadomsko - 2014-06-10, 20:30

POWIEM WAM SZCZERZE, ŻE FAKTYCZNIE WEDŁUG MNIE TEN TEMAT POWINIEN ZNIKNĄĆ BO MOGĄ BYĆ PROBLEMY. NIE WYMAGAM TEGO ALE TAKIE JEST MOJE ZDANIE.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group