To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż ogłoszenia - Masaż z dojazdem na terenie Warszawy i okolic

Bombel1209 - 2014-01-24, 16:26
Temat postu: Masaż z dojazdem na terenie Warszawy i okolic
Witam,
Jestem masażystą po 2 letniej szkole masażu w której uzyskałem dyplom technika masażysty, masażem zajmuje się od 3 lat a dodatkowo w tym roku zacząłem studia na kierunku fizjoterapia aby móc jeszcze lepiej wykonywać swoją pracę. Do każdej osoby podchodzę indywidualnie i wykonuje masaże wkładając w nie serce, nie są one robione od niechcenia. Masaże wykonuje z dojazdem na całym terenie Warszawy i w bliskich okolicach. Masaże wykonywane są na moim przenośnym stole.Wykonuje masaże relaksacyjne, punktowe, kosmetyczne, lecznicze, sporotwe, izometryczne, drenaże limfatyczne, bańka chińską, gorącymi kamieniami, Shantala. Masaże nie są wykonywane z zegarkiem w ręku.Atrakcyjne ceny i promocje przy większej liczbie masaży. Masaże wykonuje na terenie Warszawy i w okolicy( południowa część)
Serdecznie zapraszam i proszę o kontakt 793-447-984 Robert



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group