To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Ośrodki rehabilitacyjne - Centrum Rehabilitacyjne - gdzie najlepsze ?

Anonymous - 2014-01-13, 09:58
Temat postu: Centrum Rehabilitacyjne - gdzie najlepsze ?
Hej, Chciałbym wyciągnąć od Was informację dotyczącą jakiegoś dobrego centrum rehabilitacyjnego w Warszawie :) . Może wiecie coś na ten temat. NFZ nic nie umie pomóc a nawet mogę stwierdzić że utrudnia :P Szukałem w necie i znalazłem na forach że ludzie dobrze się wypowidają na temat nowego centrum z Jerozolimskich. Był ktoś, wie coś ?. Proszę o jakieś info :)
Anonymous - 2014-01-15, 15:20

Cześć, Ja byłem w Rehmedis i jest to bardzo schludne miejsce z profesjonalnym personelem który zrobi z kaleki supermana ;) . Fajne jest to że mają z pacjentem stały kontakt i nie dają odpuszczać tylko cisną co daję pozytywne efekty w krótkim czasie :)
Anonymous - 2014-01-29, 09:53
Temat postu: CNR-MED
Polecam Centrum Nowoczesnej Rehabilitacji (Kędzierzyn-Koźle). Wszystko tam zasługuje na medal. Pracownicy, ich doświadczenie, porady, sprzęty.
aleks_ik - 2015-04-13, 20:52

Byłem w Kędzierzynie w tym centrum - również polecam. Świetna obsługa i profesjonalizm.
dorotasja - 2020-02-23, 13:40

A w Katowicach? Możecie coś polecic?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group