To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż informacje ogólne - Wątek dla masażystów niewidomych

massagewarsaw - 2011-07-25, 09:50
Temat postu: kurs masaz tajski
Spa w ciemności, czyli jak masują niewidomi

"Dans le noir?" ("W ciemności?"), tak nazywa się otwarte w Paryżu spa prowadzone przez ludzi niewidomych. Chodzi o pierwsze tego typu spa w Europie. W salach gdzie króluje wieczna noc, relaksujący masaż staje się zupełnie nowym przeżyciem.

To tylko fragmenty artykułu. Tutaj cały artykuł pt: Spa w ciemności, czyli jak masują niewidomi

Sawa - 2011-08-04, 14:18

Bardzo ciekawa inicjatywa. Wiadomo przecież, że niewidomi to najlepsi masażyści. Poza tym to jeden z niewielu zawodów gdzie mogą konkurować ze zdrowymi ludźmi i tą konkurencję potrafią wygrać!
massagewarsaw - 2011-08-14, 00:13
Temat postu: kurs masaz tajski
Centrum Rehabilitacji zatrudni na stanowisko: MASAŻYSTÓW, REHABILITANTÓW, FIZJOTERAPEUTÓW ( posiadających także stopień niepełnosprawności) CV prosimy przesyłać na adres: kadry@wydawnictwapzn.pl WARSZAWA
massagewarsaw - 2011-08-24, 19:14
Temat postu: kurs masaz tajski
FUNDACJA PRZYJMIE DO PRACY NA STANOWISKU MASAŻYSTY OSOBĘ POSIADAJĄCĄ STOPIEŃ NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI .ETAT-KRAKÓW.TEL.501 370-821
massagewarsaw - 2011-09-10, 00:29
Temat postu: kurs masaz tajski
Terapeuta zajęciowy (os. niepełnosprawne)
Doświadczenie zawodowe: Terapeuta zajęciowy* -
Umiejętności i uprawnienia: Mile widziane doświadczenie
Prowadzenie indywidualnej terapii z pacjentami z uwzględnieniem metod terapeutycznych i zaleceń kierownika działu rehabilitacji. Oraganizowanie czasu wolnego pacjentów (prace manualne) Przygotowywanie pacjentów do spożywania posiłków oraz pomoc w karmieniu. Praca w Konstantynowie Łódzkim, godziny pracy do ustalenia, poszukiwana osoba sprawna ruchowo.
Oferujemy:
Rodzaj zatrudnienia: Umowa na okres próbny
Zmianowość: jedna zmiana
Wymiar etatu: w pełnym wymiarze
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Miejscowość: Konstantynów Łódzki

Sposób aplikowania:
Bezpośrednio do pracodawcy
Adres: Szpitalna 6
92-207 Łódź , Polska

E-mail: felmed@poczta.fm
Wymagane dokumenty: CV + orzeczenie o st. niepełnosprawności

massagewarsaw - 2011-09-11, 00:24
Temat postu: kurs masaz tajski
Technik masażysta lub fizjoterapeuta
Doświadczenie zawodowe: Technik masażysta* -
Oferta pracy dostępna dla osób niepełnosprawnych
Umowa o pracę na czas określony
dwie zmiany
Wymiar etatu: w pełnym wymiarze
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Za pośrednictwem Powiatowego Urzędu Pracy
Adres: Sobieskiego 27
25-124 Kielce
Nr telefonu: 694-206-110
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Fizjo - Vita

massagewarsaw - 2011-09-15, 00:47
Temat postu: kurs masaz tajski
Minimalne wynagrodzenie: 1,386.00
PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wymagane doświadczenie: Niewymagane
Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie, Krepsztul Andrzej telefon: 94 311 3116 Świdwińska 21A, 78200 Białogard
Termin składania podań: 11/10/2011
Krajowy nr ref.: 32010@StPr/11/0319

massagewarsaw - 2011-10-04, 09:31
Temat postu: kurs masaz tajski
SZUKAM PRACY JAKO MASAŻYSTA

Jestem osobą niepełnosprawną w stopniu znacznym ze względu na schorzenie narządu wzroku. Nadmieniam, że jestem dyspozycyjny i dojazd do pracy a nawet zmiana miejsca zamieszkania nie stanowi dla mnie bariery.

Posiadam ponad 15 letnie doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku masażysty oraz specjalistyczne szkolenia w tym zakresie. Moje doświadczenie zawodowe obejmuje pracę z pacjentami cierpiącymi na wiele różnych jednostek chorobowych o różnym stopniu zawansowania od pacjentów chodzących po leżących z licznymi powikłaniami po udarach i wylewach.

Na stanowisku masażysty pracowałem w szpitalach i poradniach rehabilitacyjnych.
Moja niepełnosprawność ułatwia mi kontakt z pacjentem oraz zmniejsza skrępowanie pacjentów.

Zatrudniając mnie możecie Państwo skorzystać z dofinansowania na utworzenie stanowiska pracy dla osoby niepełnosprawnej z PFRON jak również dopłaty do wynagrodzenia osoby niepełnosprawnej z PFRON.

Tel. komórkowy 502-734-200

massagewarsaw - 2011-10-10, 15:31
Temat postu: kurs masaz tajski
Ukończyłem 4-letnie technikum masażu i fizykoterapii , nie posiadam dyplomu.
Posiadam umiarkowany stopień niepełnosprawności z tytułu wzroku.
Rodzaje wykonywanych technik: - pełna klasyka , drenaż limfatyczny , masaż sportowy , masaż leczniczy , masaż kosmetyczny , masaż relaksacyjny , masaż antycellulitowy , bandażowanie. Ukończyłem staż na stanowisku masażysty w Centrum Katowic.
Poszukuję pracy na terenie Rudy Śląskiej , Zabrza - Gliwic , Chorzowa - Katowic , Bytomia / i okolice .
Więcej informacji udzielę pod nr tel 502-668-342.

tartilla - 2011-10-11, 10:11

Wow, świetna inicjatywa, jestem pod wrażeniem :D . I faktycznie, osoby niewidome mają bardziej wyczulone inne zmysły, np zmysł dotyku, więc ciekawa jestem efektów :) .
massagewarsaw - 2011-10-11, 10:15
Temat postu: kurs masaz tajski
co jest swietna inicjatywa i dlaczego jestes pod wrazeniem?
administrator - 2011-10-11, 14:00

tartilla napisał/a:
Wow, świetna inicjatywa, jestem pod wrażeniem :D . I faktycznie, osoby niewidome mają bardziej wyczulone inne zmysły, np zmysł dotyku, więc ciekawa jestem efektów :) .

Musisz sama sprawdzić na sobie pójść do masażysty niewidomego jaki zdrowego. Czasami zdrowszy może lepiej wykonywać zabiegi niż niewidomy ale i na odwrót.

massagewarsaw - 2011-10-15, 00:38
Temat postu: kurs masaz tajski
Technik masażysta, mile widziane osoby niepełnosprawne
Umowa o pracę na czas określony
dwie zmiany
Wymiar etatu: w pełnym wymiarze
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Sposób aplikowania:
Bezpośrednio do pracodawcy
Adres: Kilińskiego 228
93-124 Łódź , Polska

Nr telefonu: 888-777-900
Wymagane dokumenty: cv
ALMED ALEKSANDRA PAWLAK

massagewarsaw - 2011-10-30, 23:09
Temat postu: kurs masaz tajski
Jestem osobą niepełnosprawną w stopniu znacznym ze względu na schorzenie narządu wzroku. Nadmieniam, że jestem dyspozycyjny i dojazd do pracy a nawet zmiana miejsca zamieszkania nie stanowi dla mnie bariery.

Posiadam ponad 15 letnie doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku masażysty oraz specjalistyczne szkolenia w tym zakresie. Moje doświadczenie zawodowe obejmuje pracę z pacjentami cierpiącymi na wiele różnych jednostek chorobowych o różnym stopniu zawansowania od pacjentów chodzących po leżących z licznymi powikłaniami po udarach i wylewach.

Na stanowisku masażysty pracowałem w szpitalach i poradniach rehabilitacyjnych.
Moja niepełnosprawność ułatwia mi kontakt z pacjentem oraz zmniejsza skrępowanie pacjentów.

Zatrudniając mnie możecie Państwo skorzystać z dofinansowania na utworzenie stanowiska pracy dla osoby niepełnosprawnej z PFRON jak również dopłaty do wynagrodzenia osoby niepełnosprawnej z PFRON.

lodzkie, mazowieckie 502-734-200

massagewarsaw - 2011-12-03, 21:23
Temat postu: kurs masaz tajski
kolejne opinie o tajskim od niewidomych:

Polecamy wszystkim niezdecydowanym kurs masażu tajskiego. Pracujemy jako masażyści juz 7 lat i byliśmy na wielu szkoleniach, ale masaż tajski miło nas zaskoczył. Sami długo szukaliśmy dla nas odpowiedniego szkolenia i po ukończeniu jesteśmy bardzo zadowoleni. Główne atuty kursu to cudowna atmosfera, indywidualne podejście do każdego uczestnika, jak i ogromny profesjonalizm. Co to samego masażu tajskiego to myślę, że jest wspaniałą alternatywa dla innych terapii zwłaszcza u osób zapracowanych, siedzących przed komputerem, ciągle w samochodzie itp. Dla masażysty tez duży plus - nie męczy się tak jak przy np. masażu klasycznym, a efekty terapii są niesamowite. Marzena i Paweł Słowik cluzo@pkp-jazda.pl, niedowidzący technicy masażu, Kielce, kurs Kampinos 11.2011
***
Dzięki za szkolenie, było naprawdę dobre, a byłem na bardzo wielu różnych kursach zawodowych. Dużo praktykuję tajskiego i włączam niektóre techniki do zabiegów klasycznych. Bardzo powolny rytm i spokój wypływający z tajskiego, różni go bardzo od szybkich ruchów w klasycznym, trzeba się z tym oswoić. Jest to wysokie wyzwanie. Pracuję nad prawidłowym ułożeniem kcuków i wyczuwaniem nimi tkanki, gdy poprawnie to wykonywać, to powięź rozluźnia się. Ważne jest tu skoordynowanie ruchów z oddechem pacjenta, wtedy mniej boli. Napewno zobaczymy się na kursie dla zaawansowanych. Michał Przychodzki mikep2@wp.pl, niedowidzący technik masażysta, Bartoszyce, kurs Kampinos 11 2011
***
Byłam na kursie masażu tajskiego i jestem bardzo zadowolona, Kanya jest świetną nauczycielką, dobra atmosfera, wszystkim polecam te kursy. Agnieszka Cios, niedowidzący technik masażu, Skierniewice, Kampinos

***

Kurs bardzo mi się podobał, jestem bardzo zadowolona. Instruktorka świetnie przekazywała wiedzę. Na razie miałam mało klientów na ten masaż, ale Ci, którym go wykonywałam byli bardzo zadowoleni. Regularnie kożystają z niego i polecają innym. Na pewno będę chciała rozwijac tę formę masażu, w listopadzie spotkamy się w Żywcu. Mam nadzieję, że uda mi się zachęcić także znajomych. Kamila kowalewicz@interia.pl, Jarnołtowek, niewidomy mgr fizjoterapii, kurs masazu tajskiego Lódz 06.2011



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group