To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Jednostki chorobowe w masażu - Ujędrnianie ciała

kciuk - 2013-12-23, 09:29
Temat postu: Ujędrnianie ciała
Dzień dobry,
Dość szybko, z powodu diety i ćwiczeń zaczęłam tracić całkowicie zbędne kilogramy.
Prawie 6 kilo w ciągu miesiąca ( wiem, wiem, ze to dużo, ale nic nie poradzę, jem regularnie,
piję i latam na fitness )

Nie chciałabym jednak,żeby coś mi tu i tam , że tak powiem wisiało nieestetycznie ( jestem po 40stce ) i pomyślałam, ze może warto pochodzić na masaże.

Czy mają Państwo z swojej pracy spektakularne efekty ujędrniające? ;)
O jaki masaż poprosić i po jakim czasie należałoby spodziewać się efektów.

Serdecznie pozdrawiam :)

MGMasaz - 2013-12-26, 18:38

Masaż w trakcie odchudzania jest niezastąpioną pomocą, aby właśnie nic "nie wisiało".

Gabinety przeważnie mają w swojej ofercie masaże ujędrniające. Myślę, że masaż bańką chińską też by pomógł utrzymać odpowiednie napięcie oraz elastyczność skóry. Aczkolwiek bardziej polecam te pierwsze(wnosi więcej profitów, niż tylko ujędrnienie)

Efekty są widoczne po serii masaży. W zależności od kondycji skóry, czasem są to 4 masaże, czasem 6, innym razem 10. Ważne jest, aby były wykonywane systematycznie. Serię zrealizować przynajmniej 3x w tygodniu na początku, a następnie wystarczy raz na 3 tygodnie, aby efekty się utrzymywały.

Aby było jasne, jeśli przestanie Pani, w którymś momencie ćwiczyć, proszę się spodziewać, że efekty masaży mogą być słabsze. Trzeba je będzie wtedy wykonywać częściej, ale nigdy nie będą tą te same rezultaty, gdy połączy się masaż z ćwiczeniami. Wtedy można uzyskać rewelacyjne efekty, już nie mówiąc o Pani lepszym samopoczuciu :)

Pozdrawiam,
Magda G.

kciuk - 2013-12-27, 15:58

Dziękują bardzo za odpowiedź :)
Idę zapisać się na masaż :D

nehaali - 2014-08-30, 07:38

Godzinny masaz tak malej okolicy nie mogl skonczyc sie inacz
administrator - 2014-09-21, 10:50

Fergie29 napisał/a:
Woooow a jakie gabinety masażu polecacie w warszawie?

Tutaj znajdziesz listę gabinetów z Warszawy: http://gabinety.e-masaz.pl/gabinety.php?woj=7

zemanek30 - 2015-02-09, 14:06

:cry: Witam. Kązdy nowoczesny gabinet masażu :roll: - musi mieć wszystko to, co może być potrzebne :shock:
benimed - 2015-08-13, 13:31
Temat postu: Ujędrnienie ciała
Polecam masaż bańką chińską. Wspaniałe rezultaty, skóra jest elastyczna i dobrze naprężona.
aniaw - 2015-08-17, 22:35

Mogę podzielić się swoim doświadczeniem zawodowym, gdzie jako kurację antycellulitową i ujędrniającą skórę stosujemy u Pań masaże bańką chińską, który wykorzystuje metodę próżniowego zasysania skóry. W połączeniu bańki z masażem następuje wyraźne przekrwienie okolicy zabiegowej, a co za tym idzie, wzrasta temperatura tkanki podskórnej, jest ona lepiej ukrwiona i odżywiona, co w konsekwencji wykazuje doskonałe działanie antycellulitowe i ujędrniające, a także wyraźnie zmniejsza rozstępy. Ponad to używanie kosmetyków ujędrniających wzmaga efekt Smile Oczywiście niezwykle ważne jest, aby odpowiednio dobrać siłę zassania bańki do rodzaju skóry i indywidualnych odczuć tak, aby masaż nie powodował silnego bólu i uczucia dyskomfortu. Przyznam, że efekty są widoczne już po kilku zabiegach, a Panie są mega zadowolone! Smile o skuteczności bańki i masażu przekonałam się też na sobie, więc szczerze polecam! :)
Topi Nambur - 2015-08-24, 11:20

Watro zwrócić uwagę przed takim masażem (bańka chińska), czy nie ma się popękanych naczynek itd - niestety u mnie taki masaż zaostrzył problem...
aniaw - 2015-08-24, 15:50

Jak najbardziej zgadzam się z Topi Nambur - ale to już należy do obowiązku masażysty czy terapeuty. Bezmyślne wykonywanie zabiegu bańką chińską, może doprowadzić także do powstawania siniaków (tutaj też warto zapytać klienta czy ma predyspozycje i skłonności do częstego tworzenia się siniaków), bo poprzez masaż bańką powodujemy silne ukrwienie masowanej okolicy. Trzeba zwracać uwagę na naczyńka, żylaki, zmiany skórne, reakcje alergiczne, rodzaj i wrażliwość skóry itp. Niezwykle ważne jest indywidualne podejście do klienta i dobrze przeprowadzony wywiad. To podstawa!
aviria30 - 2015-09-15, 17:34

grunt by iść do sprawdzonego masazysty i korzystać z zabiegów regulanie

jeden dwa zabiegu cudów niezdziałają

Peggy - 2015-09-16, 22:01

Właśnie - dobry masażysta to podstawa! Nie sztuką jest bowiem iść na masaż, tylko z niego wyjść w pełni zadowolonym. Zły masażysta to także różne negatywne skutki, jak właśnie na przykład siniaki czy popękane naczynka. Masaż ma pomagac a ni szkodzić
kegoma - 2015-09-27, 09:43

Na pewno taki masaż przyda się niemal każdej kobiecie. Prowadzimy coraz bardziej siedzący tryb życia.
Pandora - 2015-09-29, 13:27

Zdecydowanie polecam masaże ujędriające. Taki masaż ujędrniający pobudza skórę do właściwego funkcjonowania, zwalczając pokłady toksyn i cellulit. Po takim masażu nasza skóra jest bardziej napięta i jędrna. Antycellulitowy masaż ujędrniający najlepiej wykonywać zaraz po kąpieli lub prysznicu (mamy wtedy zdecydowanie lepsze krażenie krwi).
gludi - 2016-09-17, 21:12

Albo jakies zabiegi w gabinecie medycyny estetycznej


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group