To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Spa ogłoszenia - Zarobki spa

Bella - 2013-12-20, 18:41
Temat postu: Zarobki spa
Witam, chciala bym was zapytac jakie sa wynagrodzenia w spa?
Dostalam prace w spa, do moich obowiazkow beda nalezec masowanie, obsluga recepcji, sauny itp. I chcialabym was zapytac o rade, o stawke. O realna stawke. Nie mam pojecia jak krztaltuja sie zarobki a nie chcialabym byc wykorzystywana, ani takze sie osmieszac jakimis kosmicznymi kwotami. Praca przez pierwsze 3 miesiace to umowa zlecenie pozniej na pelen etat. I ile za godzine? Jak to wyglada? Bede bardzo wdzieczna za pomoc.

Pozdrawiam.

massagewarsaw - 2013-12-21, 01:20
Temat postu: kursy masazu tajskiego Warszawa
bylo 2 dni temu "Zarobki masażysty w osrodkach SPA" http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?t=3335
Bella - 2013-12-30, 20:20

Jest to dwor w wojewodTwie lubelskim ktory doczekal sie 4 gwiazdek, zysk przewaznie czerpie z gosci z rosji itp.
Czy jezeli powiem ze chce miec ok 2 tys to bedzie za duzo? Ewentualnie na godzine 20-30 zl ??

administrator - 2013-12-30, 22:14

2 tysiące na rękę to nie dużo. Zobacz ile kosztują zabiegi. Przeanalizuj ile powinno być dla ciebie ile dla nich. Pamiętaj oni zapewniają wsyzstko a ty tylko swoja prace.
Bella - 2013-12-31, 18:55

Jeszcze nie maja cennika bo to dopiero rusza. Ale wlasnie o to mi chodzilo, czy to nie jest duzo ... Bo w koncu ja tez wydalam pieniazki na kursy i doszkolenie sie.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group