To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Sprzęt oraz akcesoria do masażu - Podgrzewacze do kamieni

bebeto97 - 2013-11-23, 15:45
Temat postu: Podgrzewacze do kamieni
Witam,
jestem fizjoterapeutom ale nigdy z tego nie korzystałem, ale moja żona ma kurs - a wiadomo po kursie chciała kupić ale jak zwykle się odkładało na inne chwile. Chciałem jej sprawić prezent i zastanawiam się nad różnicą między 6l a 17l. w opisach napisane jest że praktycznie nadają się do każdego zestawu kamieni (45szt. 50.szt, 60szt.). powiedzcie mi jak jest w praktyce? Biorę pod uwagę że idę do pacjenta i robie całościowy włącznie z palcami i zawijaniem. Wiem że w 17l to na pewno wejdzie wszystko a w 6l da rade zmieścić zestaw 65 kamieni?

massagewarsaw - 2013-11-23, 18:02
Temat postu: masaz tajski
[quote="bebeto97"]jestem fizjoterapeutom[quote]
bebeto, nazwa twojego zawodu (i pewnie wyksztalcenia) jest "fizjoterapeuta", wiec "jestem fizjoterapeuta". "Fizjoterapeutom" jest celownikiem (komu, czemu) liczby mnogiej.

Jesli jest napisane, ze 6l wystarczy, to pewnie wystarczy. Pomysl o zonie, dzwigajacej niepotrzebnie na 4 pietro aparat, ktory jest 3 razy wiekszy i ciezszy, niz rekomendowany. I to oprocz stolu, kamieni i innych parafenaliow.

Nie jestem pewien, czy jest wiele sensu oferowac kamienie z dojazdem, bo przygotowanie tego zabiera czas. Rowniez nie da sie jechac od razu do kolejnego klienta z kamieniami, tylko trzeba wrocic do domu i je wyszorowac

bebeto97 - 2013-11-23, 18:14

Upsss... Wybacz błąd - taki to mgr:p.

Raczej chodzi nam o zastosowanie tego sprzętu domowo mamy fajny pokoik ktory chcieli byśmy zagospodarować na zabiegowy. Dlatego pytam bo różnica w cenie jest. A na jednym i na drugim jest napisane, że rekomendowane są zestawy 45, 50, 65, wiec czy różnica jest w ilości wchodzących naraz kamieni???

Anonymous - 2014-06-24, 12:36

gdzie można kupić porządne kamienie do masażu?
administrator - 2014-06-24, 14:42

Masażystka90 napisał/a:
gdzie można kupić porządne kamienie do masażu?

http://sklep.habys.pl/kam...-o_c_268_1.html

massagewarsaw - 2014-06-24, 17:08

Przypuszczam, ze na allegro bedzie ich cala kupa i tanio.

Gabinety wyprzadaja, bo fala zainteresowania nimi, jako nowoscia, juz minela.

Nawet habys i inne firmy wyprzedaja sie z nich, czasami widze za 50%. Jest w czym wybierac, ich cen spada systematycznie. Pare lat temu byly po 1k i wiecej, teraz za kilkaset

Anonymous - 2014-06-24, 17:14

h... ma wyłącznie polerowane kamienie i 100% na allegro jest tak. a z tego co się orientuje w masażu wykorzystuje się naturalne kamienie, gdyż te szybko tracą ciepło. mam nawet porównanie. miałam nadzieję że ktoś mnie nakieruje na te naturalne :cry:
Rybkos - 2014-07-01, 12:02

naturalne sa super- ze wzgledu ze trzymaja dluzej cieplo i wygladaja znacznie okazalej. Takie kamienie mozna kupic, jest jeden sklep internetowy, ale nie pamietam nazwy. Sa tam zestawy ale drogie. Najtaniej wychodza na allegro- wpisujesz np. karneol czy tygrysie oko i szukasz wielkosciowo ci odpowiadajacych. Jest to kupowanie na sztuki wiec zeby kupic caly zestaw trzeba zamawiac od roznych sprzedawcow.
mas mob - 2014-07-19, 20:33

Rybkos, pamiętasz może nazwę tego sklepu? Też szukam tych naturalnych kamieni, o większej pojemności cieplnej i nie tak wypolerowanych na błysk.. Jakby ktoś miał jakieś info o porządnych kamieniach to niech śmiało pisze :-)
bukiet - 2014-08-08, 16:40

naturalne kamienie, jeśli będziesz robił profesjonalnie to musisz mieć cały duży komplet, żebyś miał wybór podczas masażu. Ludzie są różnej budowy i czasem idą same małe, czasem trzeba mocno różnicować. Podgrzewacz taki, który ma dore rączki, bo musisz napełnić wodą i ustawić w dogodnym miejscu, termometr, bo woda ciągle musi mieć odp temperaturę. łapka do wyjmowania, sitko do małych kamieni
Anonymous - 2014-08-16, 12:04

Ja kupiłam na bestmassage - towar idzie z Niemiec ale nic innego nie znalazłam
Masaż Kraków - 2014-11-22, 19:13

Z mojego doświadczenia uważam, że kupowanie 17 L podgrzewacza do kamieni jest totalnie bezcelowe. Długo się grzeje, jest nie poręczny, zajmuje masę miejsca i co najważniejsze jest ciężki. Bardzo gorąco polecam 6 L. Estetyczny, funkcjonalny i na prawdę wystarczający do pracy. :smile:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group