To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż szkoły, kursy, szkolenia - studium masażu, a całoroczna praktyka

justyna93 - 2013-10-05, 16:06
Temat postu: studium masażu, a całoroczna praktyka
Witam serdecznie, mam pytanie do osób obeznanych w temacie, a mianowicie od września zaczęłam pierwszy rok nauki w studium masażu. Zajęcia praktyczne mamy w szkole na bieżąco oraz 2 razy po 2 tygodnie w 2 i 4 semestrze nauki poza obrębem w szkoły. Zastanawiam się czy jest możliwość pójścia na taką praktykę (powiedzmy, że popołudniami lub też dwa dni w tygodniu kiedy mam wolne) np w szpitalu czy jakimś gabinecie masażu od zaraz, tzn tak aby praktykować przez cały rok, wiadomo, że nie będę od razu masować, bo doświadczenia jeszcze konkretnego po miesiącu nie mam, ale chciałabym obserwować jak to wygląda, z czasem masować. Czy jest taka możliwość, aby przyjeli mnie gdzieś na taką praktykę, a raczej na razie "przyuczenie"? Czy takie coś jest w ogóle dopuszczalne? Chodzi mi o tryb studium plus nauka poza szkołą z własnej woli, chęci w jakiejś placówce. Z góry bardzo dziękuję za pomoc, pozdrawiam
Rybkos - 2013-10-06, 13:45

Myślę, że tak, ale raczej na zasadzie wolontariatu. Na twoim miejscu zaczął bym po pół roku, bo jednak 1 miesiąc to niewiele. Powiesz masażyście co już umiesz, to da ci odpowiedniego pacjenta. Spróbuj tez jako wolontariusz w hospicjum i domach starców.
Ćwicz na rodzinie



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group