To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Dodatkowy dochód dla WSZYSTKICH masażystów !!! WARTO !!!

Akupres - 2013-09-11, 10:01
Temat postu: Dodatkowy dochód dla WSZYSTKICH masażystów !!! WARTO !!!
Witam :grin:
Zajmuję się masażem stóp, oraz promocją i dystrybucją obuwia zdrowotnego Akupres - jedynych w Polsce butów masujących stopy naturalnymi kamieniami.
Akupresy oferowane są głównie przez sklepy medyczne, zielarskie, salony masażu i fizjoterapii. Ostatnio, zupełnie przez przypadek zgłosił się do mnie masażysta, który wykonuje masaż klasyczny u klienta i zaproponował współpracę. Powiesił na swoim aucie plakaty reklamowe i zaczął przedstawiać produkt swoim klientom. Napisałem w opisie "dodatkowe 200-500 zł/mc" , ponieważ w pierwszym tygodniu współpracy zarobił na sprzedaży Akupresów 160 zł, bez specjalnego wysiłku.
Produkt jest naprawdę wyjątkowy, świetnie wykonany (ma 5 lat gwarancji), i przy regularnym stosowaniu POMAGA W WIELU DOLEGLIWOŚCIACH I SCHORZENIACH. Oczywiście nie zastępuje pracy refleksologa czy masażysty, ale daje możliwość codziennego masażu stóp w trakcie używania, co ma skutki zarówno profilaktyczne jak i terapeutyczne.
Serdecznie zapraszam do współpracy. Jestem uczciwym człowiekiem , oferuję uczciwe warunki i satysfakcję ze sprzedaży produktu, który daje ludziom zdrowie i lepsze samopoczucie.
Wszelkich informacji udzielę z radością :grin:

aneta10030 - 2013-09-12, 18:30

Witam.
Podaj więcej informacji o tym produkcie?

fizjo - 2013-09-15, 09:32

Możesz podać adres www?
sylwek - 2013-09-19, 11:58

Moze jakis kontakt telefoniczny/mailowy ?
Akupres - 2013-09-21, 09:23
Temat postu: Informacje i dane kontaktowe na stronie Akupres
telefon 501008952
Wszelkie dodatkowe informacje wyślę na maila.
Niestety nie mogę zamieszczać linków.

pozdrawiam
Cezary Rzeszutek
Akupres

fizjo - 2013-09-22, 10:16

Link już widać w stopce :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group