To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Sprawy forum - Shoutbox

administrator - 2008-06-05, 16:12
Temat postu: Shoutbox
Tak się zastanawiam czy wyłączyć shoutboxa czy nie :?: Jednak skłaniam się do wyłączenia bo to jest forum a nie czat. Proszę o wasze opinie :?: :wink:
massagewarsaw - 2008-06-05, 16:24
Temat postu: masaz warszawa
jak juz jest, to niech bedzie - od przybytku glowa nie boli.

jedni wola dyskutowac, inni czatowac.

czasami szybkie, mniej wazne czy pilne dyskusje mozna odbyc na czacie. Cos jak komentarz do forum.

pare dni temu ktos nie wiedzial jak postowac na forum, shoutbox zachecil go do wypowiedzenia sie, bo jest "prostrzy w obsludze", i w konsekwencji do zalozenia watku.

administrator - 2008-06-05, 18:02

Może masz racje, zabaczymy co powiedza inni ...
massagewarsaw - 2009-09-04, 09:38
Temat postu: masaz tajski
jak sie czlowiek przyzwyczai, to troche tego shoutboxa brakuje - do tej pory automatycznie sprawdzam go u dolu strony.

moze byc zrobic jakies proby zainstalowania lepszej wersji, niz ostatnio, zeby nie wchodzily wirusy (przypuszczam, ze przemo juz sie moglo uporac z tym problemem, bo bylo to juz jakis czas temu). A moze to tylko czasowo byly problemy z shouboxem, poniewaz komputer admina albo serwer mogl byc zainfekowany - strzelam z tym w ciemno, bo nie wiem, jak shoubox dziala.

jesli w zaden sposob nie da rady z shouboxem, to moze luzny watek "shoubox" na forum, jak ktos chce sie krotko wykrzyczec - wiem, ze nie to samo, co wlasciwy shoubox, ale zawsze cos.

administrator - 2009-09-04, 09:52
Temat postu: Re: masaz tajski
massagewarsaw napisał/a:
jak sie czlowiek przyzwyczai, to troche tego shoutboxa brakuje - do tej pory automatycznie sprawdzam go u dolu strony.

moze byc zrobic jakies proby zainstalowania lepszej wersji, niz ostatnio, zeby nie wchodzily wirusy (przypuszczam, ze przemo juz sie moglo uporac z tym problemem, bo bylo to juz jakis czas temu). A moze to tylko czasowo byly problemy z shouboxem, poniewaz komputer admina albo serwer mogl byc zainfekowany - strzelam z tym w ciemno, bo nie wiem, jak shoubox dziala.

Będziemy prp0bowac reaktywować szhoutboxa

massagewarsaw napisał/a:

jesli w zaden sposob nie da rady z shouboxem, to moze luzny watek "shoubox" na forum, jak ktos chce sie krotko wykrzyczec - wiem, ze nie to samo, co wlasciwy shoubox, ale zawsze cos.

Na chwile obecna bardzo dobra opcja. Zakładamy i krzyczymy ;)

massagewarsaw - 2012-01-28, 09:33
Temat postu: kurs masaz tajski
gdzie jest krzyczarnia?
administrator - 2012-01-28, 12:58
Temat postu: Re: kurs masaz tajski
massagewarsaw napisał/a:
gdzie jest krzyczarnia?

Chodzi ci o chata jeśli tak to nie będzie go. Ponieważ lepiej jak piszemy posty. Każdy jest zabiegany i raz do czasu coś napisze a chat jest jak kto cały czas siedzi i rozmawiam na forum.

massagewarsaw - 2012-02-08, 21:38
Temat postu: kurs masaz tajski
tak, chodzi o czata.

jedni wola uzywac czata, niezaleznie od tego, ile czasu spedzaja na forum. Jest po prostu "prostrzy w obsludze" i czasami pierwsza wypowiedz jest wlasnie na czacie.

rowniez do wypowiedzi malo waznych, jak zyczenia urodzinowe etc.

jest powszechny na forach i sprawdzal sie rowniez tutaj, dopoki nie zaczely wchodzic wirusy

administrator - 2012-02-09, 16:38

Powiem tak ja wole żeby lepiej zadawać pytania i pisać posty na forum wtedy buduje się baza linków które google łapie i potem przy wyszukiwaniu pokazuje forum. Na próbę włączyłem chata
massagewarsaw - 2012-02-09, 16:46
Temat postu: kurs masaz tajski
hurra ponownie.

a tu "Temat ogólny o wszystkim" http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?t=696 , ktory zostal zalozony po upadku poprzedniego czata pare lat temu. Tam tez mozna luzno rozmawiac

administrator - 2012-02-10, 16:00

Dla mnie nie ma sensu ten cały shoutbox :P ;)
administrator - 2012-08-28, 00:35

Na razie shoutbox będzie wyłączony ponieważ nowy silnik jest na forum a shoutbox trzeba do niego aktualizować. Za to na forum nie powinno być już błędów.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group