To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Egzamin zawodowy Technik masażysta - Pytanie dotyczące szkoły technikum masażu i egzaminu

Szogun - 2013-07-22, 01:07
Temat postu: Pytanie dotyczące szkoły technikum masażu i egzaminu
W Sumie to jeszcze mamy wakacje -ale ja złożyłem podanie do szkoły Studium Po licealnego na Kierunek Technik Masażysta i z takimi pytaniami o Egzamin Zawodowy .

Czy na koniec pierwszego roku są w Studium jakieś egzaminy ? Tak jak w szkole czy w Liceum ?

No i drugie jak wygląda ten cały egzamin zawodowy !

Czy jest Ciężki ? Czy coś takiego jak EPZ ?

Bo widze że piszecie o jakiś projektach -ale za bardzo nie mogę się doszukać jak to wygląda -Czy mógł by mnie ktoś skrótowo to opisać !!!



Dziekuje bardzo :lol:

administrator - 2013-07-22, 09:17
Temat postu: Re: Siemka wszystkim
Szogun napisał/a:
W Sumie to jeszcze mamy wakacje -ale ja złożyłem podanie do szkoły Studium Po licealnego na Kierunek Technik Masażysta i z takimi pytaniami o Egzamin Zawodowy .

dobry ruch :)

Szogun napisał/a:

Czy na koniec pierwszego roku są w Studium jakieś egzaminy ? Tak jak w szkole czy w Liceum ?

Nie

Szogun napisał/a:

No i drugie jak wygląda ten cały egzamin zawodowy !

Poczytaj forum a się dowiesz.

Szogun napisał/a:

Czy jest Ciężki ? Czy coś takiego jak EPZ ?

Poczytaj forum a się dowiesz.

Szogun napisał/a:

Bo widze że piszecie o jakiś projektach -ale za bardzo nie mogę się doszukać jak to wygląda -Czy mógł by mnie ktoś skrótowo to opisać !!!

http://forum.e-masaz.pl/viewforum.php?f=15

Szogun - 2013-07-22, 14:15

Ok Dzieki za szczątkową wypowiedż- to dla mnie wiele znaczy :roll:
P.S.
Jak bym mógł to znależć to bym się nie pytał ! :oops:

Jest tu dużo szczegułów z których nie rysuje się wygląd nauki itd :twisted:
Więc jeszcze raz powtórze pytanie !

Czy po pierwszym roku są jakieś zaliczenia typu zaliczenie języka migowego ?
Jak to z tym praktykami czy one są też jakoś zaliczane ?
Czy egzamin końcowy jest Ćiężki ?Czy taki klasyczny EPZ :lol:

Poproszę o jakąś większą wypowiedż paro zdaniową . A nie- :arrow: Nie Tak i cytaty ?

fizjo - 2013-07-23, 18:00

Przecież na forum wszystko jest opisane, poszukaj w odpowiednich działach: http://forum.e-masaz.pl/viewforum.php?f=15 szukanie nie boli :)
agent - 2013-08-16, 19:08

Szogun napisał/a:
Ok Dzieki za szczątkową wypowiedż- to dla mnie wiele znaczy :roll:
P.S.
Jak bym mógł to znależć to bym się nie pytał ! :oops:

Jest tu dużo szczegułów z których nie rysuje się wygląd nauki itd :twisted:
Więc jeszcze raz powtórze pytanie !

Czy po pierwszym roku są jakieś zaliczenia typu zaliczenie języka migowego ?
Jak to z tym praktykami czy one są też jakoś zaliczane ?
Czy egzamin końcowy jest Ćiężki ?Czy taki klasyczny EPZ :lol:

Poproszę o jakąś większą wypowiedż paro zdaniową . A nie- :arrow: Nie Tak i cytaty ?


Nauki jest sporo, szczególnie anatomia w 1 klasie to był pogrom u mnie na tym kierunku parę osób zrezygnowało właśnie z powodu anatomii. ;)
Po pierwszym roku nie masz zaliczeń, masz tylko zaliczenia w ciągu roku takie jak w liceum sprawdziany i prace grupowe.
Praktyki zawodowe masz dopiero w 2 klasie i są one oceniane przez nauczyciela/osobę prowadzącą praktyki w danej placówce.
Jak się będziesz sumiennie uczył przez całe dwa lata to egzamin spokojnie zdasz. :)

Gabi - 2013-08-18, 06:49

W niektorych szkolach juz w II semestrze odbywaja sie praktyki - 2 tygodnie.
aviria30 - 2015-09-17, 13:32

wystarczy się systematycznie uczyć no i mieć chęci do tego zawodu, reszta pójdzie gładko


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group