To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż informacje ogólne - Informacje w CV t. masazysty

sylwek - 2013-07-02, 22:30
Temat postu: Informacje w CV t. masazysty
Pytanie odnosnie uiszczania informacji w CV technika masazysty.

Majac ukonczony dymplom technika masazu, czy piszac swoje CV, nalezaloby wpisywac w rubryce DOSWIADCZENIE placowki, w ktorych odbywalem zajecia praktyczne na 2 roku (Szpital Wojewodzki, Dom Pomocy Spolecznej itp.) ? I czy nalezaloby wpisywac koncowa praktyke zawodowa (2tygodniowa) po zakonczeniu nauki (przed egzaminem) ?

Jesli chodzi o dotychczasowe oficjalne doswiadczenie, to praca w prywatnym gabinecie rehabilitacji.

Bede wdzieczny za udzielenie wyczerpujacych odpowiedzi i ewentualnych sugestii, bo jestem w trakcie tworzenia CV.
Pozdrawiam.

administrator - 2013-07-02, 23:24

Zawsze warto wpisac
sylwek - 2013-07-03, 11:04

I to mnie wlasnie gleboko zastanawia. Zajecia praktyczne w w/w placowkach byly w ramach obowiazkowych zajec szkolnych w trakcie semestru, wiec czy mimo pracy z pacjentem, nalezaloby jednak je uwzglednic w doswiadczeniu ?
administrator - 2013-07-03, 15:03

sylwek napisał/a:
I to mnie wlasnie gleboko zastanawia. Zajecia praktyczne w w/w placowkach byly w ramach obowiazkowych zajec szkolnych w trakcie semestru, wiec czy mimo pracy z pacjentem, nalezaloby jednak je uwzglednic w doswiadczeniu ?

Miałeś praktyki miałeś, miałeś kontakt z pacjentem miałeś, to można porównać to do stażu tez. Im więcej masz w CV tym lepiej czyż nie?

PabloZ - 2013-07-22, 09:49

Hej

A co myślicie o wpisaniu w CV nieukończonych studiów fizjo ? warto zaznaczać,że studiowałem i odbyłem praktyki czy to może zaszkodzić ?

pozdrowienia

fizjo - 2013-07-23, 19:04

Nieukończonych to może nie za bardzo ale praktyki odbiłeś wiec sadze ze możesz wpisać.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group