To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż informacje ogólne - Działalność gospodarcza po przerwie w zawodzie

ashley - 2013-06-25, 17:26
Temat postu: Działalność gospodarcza po przerwie w zawodzie
Kochani,zwracam się do Was z pytaniem czy mogę myśleć o założeniu działalności gospodarczej jeśli mój staż odbyłam w 2010 roku ,a dyplom technika masażysty otrzymałam w 2009 roku. Czy ta przerwa,
nie będzie powodem żebym mogła otworzyć swój salon? Bardzo proszę o odpowiedź. Z góry dziękuje, jeśli ktoś znajdzie chwile i odpowie mi. Pozdrawiam masażystów :)

massagewarsaw - 2013-06-25, 17:43
Temat postu: kurs masaz tajski
mozesz otwarzyc kiedy chcesz po dostaniu dyplomu, on sie nie przedawnia i nie ma potrzeby kontynuacji pracy czy nauki.

natomiast jest kryzys, ktorego konca nie widac, wiec zastanow sie jeszcze. Zacznij od zatrudnienia, co pomoze ci przypomniec nauke i wyrobic kontakty w srodowisku. Potem masaz na dojazd, a nastepnie gabinet.

gabinet nie musi byc wlasny, mozesz podczepic sie pod istniejacy gabinet fizjo, kosmetyczny, dietetyke, prywatna przychodnie medyczna

ashley - 2013-07-09, 15:31

Wracając do tematu działalności . Mam do Was pytanie, jaką powierzchnię powinien posiadać salon masażu ? Normatywna powierzchnia pojedynczego stanowiska zabiegowego winna wnosi 6 m oraz jednostanowiskowego pomieszczenia do masażu ok. 12-16 m2 .
Nie rozumiem tych słów, może ktoś mi wytłumaczyć :) Z góry dziękuje, jeżeli ktoś znajdzie chwile żeby odpisać .

massagewarsaw - 2013-07-10, 01:24
Temat postu: kursy masazu tajskiego
na kazdy stol w duzym pomieszczeniu, z wieloma stolami, minimum 6 m2. Jesli w pomieszczeniu tylko 1 stol, to minimum 12 m2
ashley - 2013-07-22, 11:27

Dziękuje za odpowiedź. Mam pytanie ,czy koniecznie pomieszczenie musi podać 12 metrów kwadratowych ? Jak patrzy na , to sanepid ? Mam pomieszczenie która posiada 10 m kwadratowych, czy to nie stanowi problemu :???:
fizjo - 2013-07-23, 18:06

ashley napisał/a:
Dziękuje za odpowiedź. Mam pytanie ,czy koniecznie pomieszczenie musi podać 12 metrów kwadratowych ? Jak patrzy na , to sanepid ? Mam pomieszczenie która posiada 10 m kwadratowych, czy to nie stanowi problemu :???:

A próbowałaś zadzwonić do nich? Chyba 2 m nie będzie robiło aż takiego problemu lecz mogę się mylić.

ashley - 2013-07-25, 08:38

Nie dzwoniłam do nich. Udzielą mi odpowiedzi co do metrażu myślisz ?
fizjo - 2013-07-25, 11:20

ashley napisał/a:
Nie dzwoniłam do nich. Udzielą mi odpowiedzi co do metrażu myślisz ?

No chyba od czegoś są. Najlepiej pytać u źródła. Spróbuj i daj znać co odpowiedzieli?

ashley - 2013-07-25, 14:58

jak poczytałam na różnych forach, jakie panie urzędniczki są miłe... koniecznie dowiem się :) żeby tylko mnie , nie odesłały do ustawy. Masz babo i patrz żeby tak nie było...
fizjo - 2013-07-25, 16:15

ashley napisał/a:
jak poczytałam na różnych forach, jakie panie urzędniczki są miłe... koniecznie dowiem się :) żeby tylko mnie , nie odesłały do ustawy. Masz babo i patrz żeby tak nie było...

Jak by nie patrzeć to one są dla nas a nie my dla nich. Może jakaś będzie mila i pomoże :)

ashley - 2013-07-25, 18:40

Masz rację, po to one są żeby pomóc :wink: To jest ich praca.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group