To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Gabinety Masażu Opinie - Gabinet Masażu Poznań

massagewarsaw - 2014-03-12, 16:58
Temat postu: Re: Gabinet Masażu Poznań
Klaudia29 napisał/a:
witam , jeżeli jeszcze poszukujecie to ja polecam - domowe zacisze u Pani Klaudii .
Naprawdę wyśmienite masaze szczególnie dla kobiet bo różne urozmaicenia odchudzjaace , kamieniami czekoladowe, itp .
Wykształcona, sympatyczna panie wykonuje na Wildzie

polecasz sama siebie czy tylko niezwykla zbierznosc imion?

tak szybko dorywasz sie do pisania, zanim zdazylas przeczytac "SPAMERZE, TWOJ SPAM ZOSTANIE USUNIETY. MARNUJESZ CZAS" http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?t=3494

Anonymous - 2014-03-18, 18:00

Ja mam pracę siedzącą - często spędzam przed komputerem nawet po 12 godzin. Od jakiegoś czasu zapisałam się na pakiet masaży w gabinecie TWOJA - REHABILITACJA. Masażystka dojeżdzała do mnie do domu. Bardzo miła, uprzejma osoba! Masaż zawsze porządny i naprawdę pomocny - bóle minęły.
Anonymous - 2014-03-18, 23:52

Też ostatnio natrafiłam na ich stronkę i umówiłam się na pierwszą wizytę. Mam nadzieję, że będę zadowolona - dużo dobrego słyszałam.
massagewarsaw - 2014-03-25, 05:42

umiecie spamowac, nie macie czasu czytac "INFORMACJA DO REJESTRUJĄCYCH SIĘ SPAMERÓW" http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?t=3494
Syogra - 2014-09-12, 12:23

Jako, że jest to wątek z mojego rejonu, to mniej więcej orientuje się w stawkach masażu. Jeżeli ktoś ma poważniejsze problemy z kręgosłupem czy plecami, polecałbym stosowanie tzw. łóżek masujących oraz masażerów. Koszty takiego urządzenia zwracają się przy ok. 5 wizycie w takim profesjonalnym gabinecie masażu. Zaletą jest, że z takiego masażera może korzystać nie tylko Ty ale i cała rodzina.
kameleon - 2014-09-20, 18:45

Zapraszam na masaż i rehabilitację do gabinetu rehabilitacji REHA-HELP w centrum Poznania.
Zabiegi wykonywane są wyłącznie przez doświadczonych fizjoterapeutów.

Masaż Kraków - 2014-11-22, 19:23

Syogra napisał/a:
Jeżeli ktoś ma poważniejsze problemy z kręgosłupem czy plecami


Na porządne łóżko do masażu trzeba wydać parę ładnych tyś a profesjonalnych rąk masażysty tak naprawdę nic nie zastąpi

Syogra - 2014-11-27, 11:17

Masaż Kraków napisał/a:
Syogra napisał/a:
Jeżeli ktoś ma poważniejsze problemy z kręgosłupem czy plecami


Na porządne łóżko do masażu trzeba wydać parę ładnych tyś a profesjonalnych rąk masażysty tak naprawdę nic nie zastąpi


Na dobrego masażystę również trzeba wydać ładne pieniądze, a zaletą takiego sprzętu masującego i nie mówię tu tylko o łóżkach ale również o masażerach np. do stóp, oczu itp.. jest to że może z tego korzystać cała rodzina i znajomi. Koszty podróży do masażysty oraz czas jaki tracimy po to aby zapewnić sobie masaż u profesjonalnego masażysty jest nieporównywalny do skorzystania z masażera w warunkach domowych.

massagewarsaw - 2014-11-29, 06:43

Syogra napisał/a:
Jeżeli ktoś ma poważniejsze problemy z kręgosłupem czy plecami

jako sprzedawca masazerow powinnas wiedziec, ze w przypadku powazniejszych problemow pacjent nie powinien ich uzywac, bez wyraznego pozwolenia lekarza, poniewaz jest ryzyko pogorszenia. Nawet masaz manualny moze nie byc wskazany, z tego samego powodu.

bywaly powazne wypadki nie tylko w domach, nawet zdarzaly sie w gabinetach swiadczacych takie uslugi (pamietam pare lat temu w warszawie na emilii plater przy mariocie, prawdopodobnie juz nawet nie istnieje, bo klient wyjechal karetka sparalizowany i bylo pare artykulow o tym).

nawet w takich gabinetach obslugujacy masazery ograniczaja sie do pilnowania czasu i higieny, bez wywiadu o przeciwskazania. Masazysta przeprowadza taki wywiad i stale obserwuje reakcje oganizmu na masaz.

uszkodzenia od masazerow zdarzaja sie nawet u osob zdrowych, jesli za dlugo czy za mocno.

na forum jest wiele watkw o masazerach, nie ma celu, zebys wstawiala swoja reklame w watku o gabinetah masazu manualnego w poznaniu

Darek81Thai - 2014-12-13, 19:46

Mogę śmiało polecić nasz salon THAI SMILE, gdzie masują doświadczone i przemiłe masażystki z tajlandii.
lipcówka - 2014-12-30, 12:40

Gorąco polecam masaże w kręg-clinic na strzeszyńskiej. Wspaniali fizjoterapeuci, masaże przynoszą znakomite efekty.
Marcin0 - 2015-01-02, 17:57
Temat postu: Masażę Poznań
Czy korzystał ktoś z masaży w artmassage w Poznaniu?

Czekam na opinie

nala - 2015-03-16, 11:13

Potwierdzam masaże są w pełni profesjonalne i lecznicze w kręg clinic, po prostu pomagają:) byłam na masażu relaksującym i nie wyeliminował bólu barków, myślałam, że to zwykłe zmęczenie dopiero a strzeszyńskiej powiedzieli mi że to nerwobóle…ale już jest ok:)
Niesza167 - 2015-11-15, 23:43

Nie wiem, czy to się jeszcze przyda osobie, która pytała, ale ja chodziłam na masaże do artmassage, do pani Kuzan :) Miałam problemy z kręgosłupem związane z siedzącym trybem życia, znajomi zafundowali mi masaż gorącymi kamieniami, a pani Dorota zasugerowała też masaż leczniczy. Jak się przekonałam - lepiej zapobiegać niż leczyć. I nie warto wydawać pieniędzy na tabletki przeciwbólowe, czy też różne plastry bo w pewnym momencie przestają pomagać :)
Milena.n1992 - 2015-11-30, 17:10

Poleciłabym gabinet masażu Maos. Otworzył się w mojej okolicy. Od jakiegoś czasu chodzę tam na masaże relaksacyjne. Pomagają po całym dniu siedzenia za biurkiem. Wcześniej wzięłam serię kręgosłupa. Ręcę ze złota i genialna atmosfera :)
Gabinet mieści się przy ul. Głogowskiej 163.

Dla zainteresowanych
nr.tel 665 090 616
gabinetmaos pl



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group