To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Gabinety Masażu Opinie - Gabinet Masażu Poznań

dellos - 2013-06-13, 12:46
Temat postu: Gabinet Masażu Poznań
Piszę o dobre gabinety masażu w Poznaniu, co polecacie z masaży na plecy + relaksacyjny + limfatyczny ??

Poszukuję wraz z żoną małego fajnego i nie za drogiego gabinetu masażu / masażystki z Poznania okolice Strzeszyn/Podolany/Suchy Las.

Szukam masażystki na stałe raz w tyg. po 2x45min na zabiegi co tydzień. Niestety nie znam masażystki / gabinetu fajnego z moich okolic.

administrator - 2013-06-13, 14:18

http://gabinety.e-masaz.pl/
http://e-masaz.pl/masazysci.html

dellos - 2013-06-13, 15:00

Szukanie tam masażystów czy gabinetów jest bardzo niewygodne. Prócz tego prosiłem o polecanie sprawdzone masażystki nie wrzucone do katalogu :)
dellos - 2013-07-24, 07:31

Dzięki oczywiście biorę Kręg również pod uwagę :) też słyszałem o nim dobre opinie :)
scoobydoo - 2013-09-01, 17:16

hej.
Ja polecam gabinet na Miętowej 12 w Poznaniu. Jest naprawdę przyjemnie a masaże rewelacyjne! Polecam relaksacyjne (mają ich kilka do wyboru). Ja najbardziej lubię ciepłymi olejkami:) oprócz tego bardzo fajna masażystka, muzyka i inne dodatki:) Moim zdaniem warto bo za 70 min masażu płaciłem 70zł więc moim zdaniem cena adekwatna:)
Pozdrawiam!

massagewarsaw - 2013-09-01, 17:30
Temat postu: kursy masazu tajskiego
to jest u justyny?
scoobydoo - 2013-10-14, 15:39

chyba tak, a dlaczego?
scoobydoo - 2013-10-14, 15:48

sorka, pomyłka:) Karolina bodajże tam masuje...
massagewarsaw - 2013-10-14, 18:27
Temat postu: kursy masazu
nic specjalnego, tylko mysle, ze albo masazystka sie zmienila albo zmienila imie
scoobydoo - 2013-10-15, 09:49

Hmm...w sumie nie wiem, aż tak blisko z nimi nie jestem:) w tym tygodniu pójdę to Ci napiszę jak ma na imię :)
Pozdrawiam

Andromeda91 - 2013-11-27, 19:43

O, świetnie, że jest tu taki wątek! Mieszkam w Poznaniu, także wszelkie rekomendacje będą dla mnie bardzo pomocne. :) Uwielbiam chodzić na masaże, ale od jakiegoś czasu zupełnie nie mam czasu/pieniędzy itd. Wolałabym jednak coś zlokalizowanego w centrum, bo dojazd do Strzeszyna to dla mnie spore utrudnienie. :)
light - 2013-12-30, 13:19

Na tej stronie znajdziesz wszystkie salony masażu z Poznania urodamemo. pl/szukaj/salony-masazu,12/poznań. Dodatkowo można szybko zarejestrować się na wybrany termin nie wychodząc z domu.
origami - 2014-02-03, 12:05

Oczywiście polecam u mnie :P Mamy tego naprawdę dużo, a masaż relaksacyjny (musze się pochwalić) robie naprawdę dobrze :P
Anonymous - 2014-02-16, 19:54

Ostatnio byłam w gabinecie masażu oljan na piątkowie na osiedlu batorego. Z czystym sumieniem mogę polecić, miła atmosfera i przede wszystkim fachowo wykonany masaż. Mogę porównać z maraga strefa spa i oljan wypada dużo lepiej.
Anonymous - 2014-03-12, 16:55
Temat postu: Re: Gabinet Masażu Poznań
witam , jeżeli jeszcze poszukujecie to ja polecam - domowe zacisze u Pani Klaudii .
Naprawdę wyśmienite masaze szczególnie dla kobiet bo różne urozmaicenia odchudzjaace , kamieniami czekoladowe, itp .
Wykształcona, sympatyczna panie wykonuje na Wildzie



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group