To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż ogłoszenia - Poszukuje dobrego prywatnego fizjoterpeuty w Angli

wamp1 - 2013-06-11, 19:26
Temat postu: Poszukuje dobrego prywatnego fizjoterpeuty w Angli
Siemanko
Zwracam sie do was z ogromna prosba, mam dosc duze problemy z konczynami gornymi i kregoslupem, poszukuje dobrego prywatnego fizjoterpeuty, a nie jest to takie latwe bo przebywam w Anglii, czytalm o tutejszych metodach i podobno bardzo skuteczna jest MSK - musculoskeletal. Możecie mi w jakiś sposób pomóc szukac fizjo ktory sie specjalizuje w konczynach gornych i kregoslupie? Moze znacie jakies angielskie strony z rankigami fizjo? Za wszelka pomoc i porady dziekuje bardzo
Pozdro :)

massagewarsaw - 2013-06-11, 21:46
Temat postu: kursy masazu tajskiego
fizjo masz tez na nhs, przynajmniej bedziesz bedziesz miec bezplatne badania wstepne. Nie ma rankingu, trzeba pytac znajomych, w swoim miescie, a nie po calej anglii, bo to spory kraj.

nie znam msk, ale metode dobiera sie dla pacjenta, a nie odwrotnie.

a teraz siamanko i kima

wamp1 - 2013-06-13, 14:41

wiem ale nie chce na NHS bo duze kolejki a fizjo z Anglii jest tyle ze glowa boli i niznajac sie na tym ciezko mi znalesc kogos odpowiedniego :sad:
kameleon - 2015-02-04, 11:29

Myślę, że warto szukać wśród naszych rodaków. Sporo kolegów fizjoterapeutów wyjeżdża już od kilku ładnych lat tam do pracy, ale prawdopodobnie wielu nie pracuje tam w zawodzie. Sądzę jednak, że Polacy tam przebywający i pracujący w zawodzie to dobry kierunek. Pozdrawiam


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group