To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż informacje ogólne - Masaż w domu u klienta czy u siebie?

Dalia - 2013-06-02, 13:14
Temat postu: Masaż w domu u klienta czy u siebie?
Jak w temacie czy lepiej jest robić masaż u klienta, czy u siebie. Wiadomo, że do klienta trzeba dojechać i przenieść łózko, ale mam trochę obawy z zapraszaniem obcej osoby do siebie... W ogóle zastanawiam się czy masaż w domu to dobry pomysł, ale szkoda mi mojej szkoły masażu, specjalnego łóżka do masażu i wydanych na to pieniędzy, a także pasji... W gabinetach nie szukałam, gdyż mam stała pracę i nie jestem pewna czy da radę to pogodzić.
sylwek - 2013-06-03, 20:09

Nie ma reguly. Najlepiej uzgadniac takie rzeczy bezposrednio z klientem. Ale na pewno bedzie Tobie na + jesli sama sie pofatygujesz, bo z reguly ludzie sa leniwi i lubia sobie dogadzac :)
Anonymous - 2013-07-11, 11:26

Witam wszystkich, korzystam regularnie z masaży w saloniku masaży u Pani Agnieszki i jestem bardzo zadowolona.
Jedną z fajnych opcji jest to, że można zamówić sobie masaż do domu.
Podaję namiary: 607 607 03?

massagewarsaw - 2013-07-11, 11:35
Temat postu: kursy masazu tajskiego
salonik masazu napisał/a:
Witam wszystkich, korzystam regularnie z masaży w saloniku

cos ci sie merda

administrator - 2013-09-24, 07:59

Maestro napisał/a:
Lepiej do klienta, jak cos to ma tylko twoj telefeon ^^

? spam

Bodyworker - 2013-11-05, 12:32

Podstawa to jak poważnie będziemy traktować temat zabiegów mobilnych!!! Pomimo ponad 20- letniej praktyki, sporej ilości pacjentów i klientów w gabinecie, zabiegi mobilne u klienta w domu, są bardzo ważną praktyką.
Zależy od tego, na ile traktujemy taką praktykę poważnie. Od słowności, wyposażenia które mamy, zapewnienia wszelkiego komfortu i przede wszystkim tego co jest w naszej ofercie.

Ostatnio coraz więcej osób korzysta z zabiegów domowych, a klientki, klienci nie chętnie dają namiary i rekomendują. :wink: Ale nie dlatego że coś jest nie tak, wręcz przeciwnie, nie chcą aby potem zabrakło czasu dla nich.

Przy okazji zamiast bezsensownie biegać do fitnessu, biegasz ze stołem do masażu, czasem z matą, to zależy.
Powodzenia Piotr Szczotka

chanel007 - 2013-11-22, 16:41

Polecam masaż u klienta w domu. Osobiście parę razy przyjmowałam u siebie w domu...nie polecam...klient ogląda mieszkanie patrzy jak mieszkam...a tak to ty przychodzisz do niego - on dzięki temu nie wie za dużo o tobie ( to klient a nie dobry przyjaciel którego zapraszasz na kawę). Bieganie z łóżkiem to dobra rozgrzewka przed masażem:)
:lol:

massagewarsaw - 2013-11-22, 17:11
Temat postu: masaz tajski
tak, jak ty, klient moze nie chciec, zeby ktos obcy ogladal, jak on mieszka.

po prostu trzeba oddzielny pokoj (moze byc najmniejszy), tylko na zabiegi.

klucz do licznej bazy klientow moze lezec w elastycznosci.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group