To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż ogłoszenia - Gdzie najlepiej iść na w miarę tani masaż w Warszawie ??

Krecik1991 - 2013-05-22, 11:59
Temat postu: Gdzie najlepiej iść na w miarę tani masaż w Warszawie ??
Nie mogłem nigdzie znaleźć takiej informacji z więc proszę o pomoc. Chciałbym spróbować jakiegoś masażu, czy to klasycznego czy relaksacyjnego, lecz nie orientuje się gdzie mogę tanio zostać wymasowany. Sprawdzałem oferty różnych klinik ale 140 zł za godzinny masaż to trochę za wiele. Czy ktoś mógłby mi poradzić coś w miarę taniego ?
administrator - 2013-05-22, 14:01

Masażyści Warszawa

Gabinety masażu Warszawa

massagewarsaw - 2013-05-22, 18:57
Temat postu: kursy masazu tajskiego
szukaj na gumtree, tam sie oglaszaja poczatkujacy, uczniowie i niewiele licza. Tam rowniez mozesz dac wlasne ogloszenie.

czasami trafiaja sie ogloszenia na przystankach, mozesz polowac na gruponie i podobnych.

mozesz tez zostac modelem dla poczatkujacych "Wymienie się masażem, szukam modela do praktyki" http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?t=376

Krecik1991 - 2013-05-27, 21:23

Z gumtree się trochę boję ale kolega mi polecił masaż w firmie Lifebalance :) Ceny bardzo korzystne i prowadzą masaż z dojazdem do klienta :) W sumie podobał mi się masaz, ale nie mam żadnej skali porównania. Ponoć, to jakaś młoda firma. Co myślicie ? Mają jakąs stronke lifebalanceteam z pl czy jakoś tak :D
massagewarsaw - 2013-05-28, 11:23
Temat postu: kursy masazu tajskiego
pachnie kryptoreklama, zamykam
administrator - 2013-05-28, 15:09
Temat postu: Re: kursy masazu tajskiego
massagewarsaw napisał/a:
pachnie kryptoreklama, zamykam

tez tak sadze, dobrze ze jest limit na wstawianie adresu :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group