To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż informacje ogólne - Praca po studiach, technikum masażu, kursach ?

Bartek1988o - 2013-05-10, 18:47
Temat postu: Praca po studiach, technikum masażu, kursach ?
Cześć.

W internecie poszukiwałem odpowiedzi na kilka nurtujących mnie pytań ale nie mogłem znaleźć spójnych odpowiedzi. Toteż kieruję moje pytania do Ciebie. Trochę ich jest :neutral:

-Czy większe szanse na znalezienie pracy mają absolwencji : kursu, 2letniej szkoły (technik masażysta) czy kierunku fizjoterapii, czy może nie ma to istotnego znaczenia?

-W jakich placówkach może pracować masażysta?

-Zawód masażysty jest niejednorodny, bo są różne rodzaje masaży. Na jakie masaże uprawnienia daje : kurs masażu klasycznego I i II stopnia, 2 letnia szkoła, kierunek fizjoterapii?

- Czy ogólnie jest zatrudnienie na masażystów??

Pozdrawiam serdecznie!

administrator - 2013-05-10, 23:06

Część jak byś znalazł trochę czasu i poszukał na forum to byś znalazł odwiedzi na wszystkie pytania które były wałkowane 100 razy.

1. Absolwent po studiach z technikiem masażu

2. Szpital, Gabinety, Hotele spa itd

3. Technik masażu posiada wiedzę do wykonywania masażu klasycznego i segmentarnego, drenażu limfatycznego, masażu izometrycznego, reklamacyjnego itd

4. Kto szuka ten znajdzie.

massagewarsaw - 2013-05-11, 11:51
Temat postu: kursy masazu tajskiego
e-Masaz.pl napisał/a:
3. Technik masażu posiada wiedzę do wykonywania masażu ... reklamacyjnego itd

4. Kto szuka ten znajdzie.

ad 3 o masazu reklamacyjnym wiecej "Usterka - masaż" http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?t=2896

ad 4 z obserwacji wynika, ze trudno o prace dla masazystow (kryzys), jeszcze trudniej dla fizjo (nadprodukcja). Jesli masz predyspozycje, to ratownik medyczny znacznie bardziej chodliwy

administrator - 2013-05-11, 12:02

Z tym ratownikiem to tez bym się zastanowił. Mam wśród znajomych ratowników medycznych i sami mi powiedzieli jak już to Pielęgniarstwo ponieważ ratownikowi tyle coś fizjoterapeutów i techników masażu. Ale jak ktoś chce i się uprze to w każdym zawodzie znajdzie prace mimo że konkurencja duża.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group