To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Fizjoterapia studia, kursy, szkolenia - KWSPZ, czy Akademia im. Frycza Modrzewskiego

domi919 - 2013-05-02, 08:37
Temat postu: KWSPZ, czy Akademia im. Frycza Modrzewskiego
Witam! Jestem Technikiem Masażystą. Zastanawiam się na którą z podanych w temacie uczelni wybrać się na studia zaoczne na kierunek fizjoterapia. Chodzi o Kraków - Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia, albo Krakowska Akademia im. Frycza Modrzewskiego? Proszę o porównania, opinie.
adamm - 2013-05-02, 19:15

obydwie olej.... chyba że chcesz mieć papier,a nie wiedzę
r.maz - 2013-06-12, 12:45
Temat postu: Re-dla kolegi odnośnie Wyboru uczelni
Hej.Chciałam Ci osobiście polecić KWSPZ. W czerwcu 2014 kończę tam fizjoterapię na poziomie licencjatu.Mamy bardzo dobra kadrę.Od kierunkowych przedmiotów wybitne osobowości w dziedzinie kinezyterapii i fizykoterapii.Wykładają na Krakowskim AWF-ie.Anatomia czy fizjologia-tutaj kadra Z Collegium Medicum UJ-otowskiego. Wiem od poprzednich roczników,że bez problemu dostają się na studia magisterskie np. na AWF w Krakowie.To jakaś bzdura i mit,że nic się nie nauczysz.Dobry poradzi sobie wszędzie.Ja osobiście studiuję jeszcze dziennie na CM UJ pokrewny kierunek medyczny.Studia na KWSPZ na kierunku fizjoterapia funkcjonują dłużej niż u Frycza.To też mówili wiele. Doświadczenie w nauczaniu wymaga czasu.Polecam Ci Naszą uczelnię.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group