To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Sprzęt oraz akcesoria do masażu - Kamienie do masażu

Piotr1991W - 2013-04-24, 21:20
Temat postu: Kamienie do masażu
Witam serdecznie

Niedawno zrobiłem 6-godzinny kurs masażu gorącymi kamieniami (certyfikat dostane dopiero jak będe kończył szkołe) i planuje zakup zestawu kamieni do masażu wraz z podgrzewaczem (taki jakby garnek na wode czy coś w tym rodzaju).

Co moglibyście mi polecić jeśli chodzi o zakup takiego zestawu? Mianowicie, ile kamieni powinienem sobie zamówić, jakiej wielkości, no i oczywiście żeby były dobrej jakości

PabloZ - 2013-04-25, 08:47

hej,moim zdaniem bazaltowe 64 i podgrzewacz 17l :)
Piotr1991W - 2013-04-25, 10:49

Właśnie takich używałem na kursie



Inne propozycje mile widziane :)

PabloZ - 2013-04-25, 11:03

Ja właśnie też :)
Rozmawiałem z prowadzącym i to jest najlepsza opcja.Kamienie można elegancko rozłożyć i nie szukać ich później w podgrzewaczu.Widziałem też oferty zwykłych kamieni z rzeki oszlifowanych ale to wiadomo ktoś chciał zrobić wałek sprzedając coś takiego :P

alkarn - 2013-04-25, 17:42

Cześć

czy ktoś może podać linka do kamyczków do masażu?

massagewarsaw - 2013-04-25, 17:51
Temat postu: kurs masaz tajski
allegro jest ich pelne
alkarn - 2013-04-25, 19:18

Spoxo tylko niektóre sa opisane do podgrzewania stołu?
massagewarsaw - 2013-04-25, 19:41
Temat postu: kurs masaz tajski
jasne, ze na allegro trzeba z glowa wybierac. Ale jest duzo towaru. Poluj na uzywane, predzej czy pozniej trafisz na ulamek ceny oryginalnej.

ceny kamieni systematycznie spadaja, bo coraz wiecej sprzedawcow. Swego czasu byly za tysiace zl, teraz mozna za kilkaset.

jesli nie nastawiasz sie na furore z zabiegami, to stylowy garnek/rondel kuchenny podgrzewany kilkoma swieczkami spelni swe zadanie za ulamek ceny. Na kamieniach tez mozna oszczedzic, w lepszych skladnicach budowlanych maja kamien bazaltowy[/u]

Piotr1991W - 2013-04-26, 14:43

Robię rozeznanie odnośnie kamieni i podgrzewacza również na Habysie. Tam zamawiałem stół do masażu
administrator - 2013-04-27, 12:13

Jak by ktoś był zainteresowany to mam na sprzedaż cały komplet nowy nie używanych kamieni z podgrzewaczem w dobrej cenie. Więcej info na pw.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group