To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Album zdjęć na forum

massagewarsaw - 2008-06-01, 22:24
Temat postu: Album zdjęć na forum
okazuje sie, ze na forum jest album fotografii - jak na razie zjecia przyrody
http://forum.e-masaz.pl/album.php

wlasnie dodalem pare swoich zdjec z kampinosu k warszawy, z Londynskich skwerow i ze Szkockich pol i morza.

czekam na stworzenie nowych albumow, np masazysci przy pracy albo zdjecia ze szkolenia masazu

administrator - 2008-06-01, 22:54

Widze ze nowe forum sie podoba i juz nawet album sie odkrylo :wink:
Wszytko w swoim czasie zrobimy np. zdjecia z roznych targow, zdjecia masazystow podczas pracy itd :)

massagewarsaw - 2008-06-03, 11:04
Temat postu: masaz warszawa
okazuje sie rowniez, ze mozna stworzyc wlasna galerie zdjec (ograniczona do 10 fotografii).

wlasnie stworzylem wlasna

http://forum.e-masaz.pl/a...l.php?user_id=5

administrator - 2008-06-03, 17:06
Temat postu: Re: masaz warszawa
massagewarsaw napisał/a:
okazuje sie rowniez, ze mozna stworzyc wlasna galerie zdjec (ograniczona do 10 fotografii).

wlasnie stworzylem wlasna

http://forum.e-masaz.pl/a...l.php?user_id=5


No ok mozn, musze nad tym popracowac :) ale też nieszalejcie z tymi forotografiami bo miejsca na serwerze zabraknie :wink:

massagewarsaw - 2008-06-03, 17:09
Temat postu: masaz warszawa
przy 10 zdjeciach i przy stosunkowo malej aktywnosci to pewnie nam jeszcze nie grozi
administrator - 2008-06-03, 17:11
Temat postu: Re: masaz warszawa
massagewarsaw napisał/a:
przy 10 zdjeciach i przy stosunkowo malej aktywnosci to pewnie nam jeszcze nie grozi

No nie :wink: Pozniej cos pokombinujemy z tymi albumami :)

massagewarsaw - 2008-10-23, 18:10
Temat postu: masaz tajski
niezbyt zapraszajaco wyglada galeria, bo nie ma zadnych zdjec publicznych (jest tam teraz malo zapraszajacy napis "brak zdjec").

jesli nie ma zdjec w publicznej, to moze ja zlikwidowac, wtedy zostana wyeksponowane galerie uzytkownikow i moze zacznie sie ruch.

Mozliwe tez, ze trzeba gdzies w menue forow wstawic link do galerii, bo ciezko ja znalesc, inaczej niz z tego watku.

administrator - 2008-10-26, 23:23
Temat postu: Re: masaz tajski
massagewarsaw napisał/a:
niezbyt zapraszajaco wyglada galeria, bo nie ma zadnych zdjec publicznych (jest tam teraz malo zapraszajacy napis "brak zdjec").

jesli nie ma zdjec w publicznej, to moze ja zlikwidowac, wtedy zostana wyeksponowane galerie uzytkownikow i moze zacznie sie ruch.

Mozliwe tez, ze trzeba gdzies w menue forow wstawic link do galerii, bo ciezko ja znalesc, inaczej niz z tego watku.

Niestety nie ma takiej opcji. Ale stworzyłem kilka nowych kategorii.

massagewarsaw - 2008-10-29, 22:27
Temat postu: masaz warszawa
nie wiadomo, jak dodac zdjecia do tych dwu nowych kategorii - nie widze nigdzie guzika "dodaj zdjecie"
administrator - 2008-10-29, 22:48
Temat postu: Re: masaz warszawa
massagewarsaw napisał/a:
nie wiadomo, jak dodac zdjecia do tych dwu nowych kategorii - nie widze nigdzie guzika "dodaj zdjecie"

Teraz zobacz ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group