To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż informacje ogólne - Taśmy kinesiotaping, gdzie je kupić, jaką markę wybrać?

Anonymous - 2013-04-12, 11:20
Temat postu: Taśmy kinesiotaping, gdzie je kupić, jaką markę wybrać?
Hej. Stosował ktoś z was taśmy Kinesio? Mam naderwane ścięgno Achillesa i zastanawiam się nad zakupem, ale nie wiem na jakie się zdecydować bo na Allegro jest kilka różnych marek. Może mi ktoś doradzić jakie są najlepsze i czym kierować się przed zakupem? Poza tym interesuje mnie to czy trzeba znać się na kinesiotapingu żeby je naklejać czy można to robić samemu w domu? Jakie taśmy możecie mi polecić. Będę wdzięczna za wszystkie odpowiedzi na temat taśm i kinesiotapingu.
alkarn - 2013-04-12, 11:53

za cznijmy od K-activ potem RehaTAPE oraz Rea Tape. Te tape polecam. Chodzi o kleji.
massagewarsaw - 2013-04-12, 15:16
Temat postu: kurs masaz tajski
nie znam sie na tasmach, ale idz na zabieg czy dwa do kogos, kto to umie. Popros, zeby ci objasnil, jak naklejac. Przy okazji spytaj o tasmy i ich koszt - ktos, kto wykonuje zabiegi, ma ich zapas. Moze wyjsc taniej na allegro, bo odpada wysylka.

mozliwe, ze oprocz tasm potrzebne sa tobie rowniez inne zabiegi. Za jednym zamachem u fizjo dostaniesz info, jak mozesz sobie pomoc w inny sposob

nikita2012 - 2013-04-13, 18:19

Ja natomiast używam aktualnie taśm KINEZIO, są tańsze od K-activ, a nie widzę różnicy. Ostatnio znalazłam je na Allegro i mają darmową wysyłkę. Jakby co to tu masz linka:
http://allegro.pl/kinesio...3154898658.html
Według mnie nie trzeba iść do specjalisty, ale trzeba trochę w necie posiedzieć i sprawdzić jak je dokładnie przykleić-jak się kończą mięśnie, zaczepy itp.
Na youtube też znajdziesz instrukcje co i jak robić. Ja używam taśm od dwóch lat-dla mnie super sprawa.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group