To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Sprzęt fizjoterapeutyczny, rehabilitacyjny - Czy ktoś wie gdzie można kupić fantom do masażu?

ewinka - 2013-03-03, 13:53
Temat postu: Czy ktoś wie gdzie można kupić fantom do masażu?
Witam, Czy ktoś wie gdzie można kupić fantom do masażu?
administrator - 2013-03-03, 14:11

sklepy online allegro itp ?
massagewarsaw - 2013-03-03, 14:44
Temat postu: kursy masazu tajskiego
pewnie sa, ale nigdy nie slyszalem.

wedlug mnie, to zupelnie sie kloci z idea masazu, jako osobistego i interaktywnego zwiazku miedzy terapeuta i pacjentem.

w pierwszej kolejnosci kolezenstwo z klasy, rodzina, rowniez domy opieki spolecznej, hospicja, domy dziecka, szkoly, przedszkola przyjma cie z otwartymi rekoma, jesli sie przedstawisz. Oni w przyszlosci moga byc twoimi klientami

ewinka - 2013-03-03, 15:53

Mnie nie jest to potrzebne ale jest taki wymóg i musi byc w wyposażeniu szkoły. Pytam o 100% pewność gdzie mozna to kupic a nie przypuszczenia bo pytałam już wszędzie ale nikt o tym nie słyszał.
massagewarsaw - 2013-03-03, 16:14
Temat postu: kursy masazu tajskiego
jesli wymog, to trzeba pytac wymagajacego (kuratorium, ministerstwo). Jesli nie dadza ci odpowiedzi, to zwalnia cie z niemozliwego do zrealizowania nakazu


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group