To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż ogłoszenia - Odzież medyczna używana sprowadzaną z Niemiec w dobrej cenie

odziez.medyczna - 2013-03-01, 22:27
Temat postu: Odzież medyczna używana sprowadzaną z Niemiec w dobrej cenie
Mam do zaoferowania odzież medyczną używaną sprowadzaną z Niemiec. Odzież jest unisex.
AKTUALNIE TYLKO BIAŁE KOMPLETY.
Cena kompletu spodnie plus bluza lub góra rozpinana to 27 zł. ( normalnie 30, ale dla forumowiczów cena jest niższa )
Jeśli chodzi o jakość - biorę tylko takie komplety które nie mają widocznych skaz, są one wygotowane oraz wysterylizowane.

Gorąco polecam, ponieważ:
1. Dostawcę starannie wybrałem, abym miał najwyższą jakość.

2. Używam tą odzież osobiście w praktyce fizjoterapeutycznej od pół roku.

3. Rozmiar - nie ma zwykłych rozmiarów - podajesz mi swoje rozmiary i nie ma mowy by nie pasowało (nawet do 140 cm w pasie:-)).

4. Jest wygodna, nie ogranicza ruchów, nawet gdy pokazuję ćwiczenia pacjentom.

5. Prana w wysokich temperaturach nie ulega deformacji.

6. Prasuje się całkiem nieźle - jednak po paru miesiącach - nie odwirowuje jej na 1200, tylko zostawiam 700 - aby potem nie było trzeba za bardzo bawić się żelazkiem.

7 Cena normalna kompletu to około 90-110zł, (mówię o dobrej jakości - materiał chirurgiczny który dobrze wygląda i nie niszczy się jak zwykła bawełna polska). Moja cena - 27 i dzięki tej cenie można sobie zakupić ich więcej, zwiększając przy tym standard pracy).

Minusy:

1. Jest to odzież używana i miałem na początku obawy ale po pierwszym praniu w 60 stopniach oraz wyprasowaniu parowym - moje wątpliwości uległy rozmyciu

Z kupna odzieży na terenie Łodzi skorzystało w przeciągu ostatnich 4 lat wielu masażystów, fizjoterapeutów, pielęgniarek, studentów. Teraz wprowadzam sprzedaż wysyłkowa aby więcej osób mogło zaoszczędzić.

ALLka - 2013-03-01, 23:57

A czy można osobiście obejrzeć w Łodzi oferowany towar?
administrator - 2013-03-02, 10:38

Przykładowe zdjęcia kompletów?
odziez.medyczna - 2013-03-02, 22:12
Temat postu: Zdjęcia fartuchów
Zgodnie z prośbą załączam zdjęcia fartuchów.
trecking - 2013-03-02, 22:49

Nic nie widać
odziez.medyczna - 2013-03-02, 22:58

Jeżeli Pan nic nie może zobaczyć, to może po prostu podam link do ogłoszenia, gdzie są zamieszczone zdjęcia.
zybel.pl/announcements/show/3409/odziez-medyczna-uzywana-sprowadzana-z-niemiec?preview=1

agus123 - 2018-07-17, 20:08

Przecież nowe ubrania można teraz kupić bez problemu na https://venauniformy.pl/ , maja spory wybór koszulek, sukienek czy spodni medycznych, w wielu fajnych kolorach i ciekawych wzorach. Juz odbiega się od nudnego uniformu, nie tylko w służbie zdrowia ale np. gabinetach kosmetycznych czy salonach masażu. Materiały sa dobierane tak, by było wygodnie i w miarę komfortowo, naturalne, w zależności od pory roku cieńsze lub grubsze. No i nie mną się jak te sprzed lat.
jjusti18 - 2019-05-26, 21:06

Szczerze mówiąc nie kupiłam używanej odzieży medycznej. Moim zdaniem to trochę niehigieniczne. Przecież dobry uniform też nie kosztuje majątku... Zobaczcie przykładowo tutaj clcl.pl/ . Jest tam kolorowa odzież medyczna wysokiej jakości i w atrakcyjnej cenie. Warto bliżej zapoznać się z ich ofertą.
abcreha - 2019-06-26, 10:21

Jest wiele tego typu ofert, które warto wykorzystać.
bluelight - 2019-12-17, 19:49

Z tego co wiem to dobrą ofertę ma sklep Uniformix. Na ich stronie uniformix.pl jest pełen asortyment. Sprawdźcie sobie ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group