To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż szkoły, kursy, szkolenia - Kraków - Proszę o szczegółowe informacje na temat szkół

aureola - 2013-02-22, 21:56
Temat postu: Kraków - Proszę o szczegółowe informacje na temat szkół
Od września uczęszczam do szkoły policealnej na kierunku Masaż.
Przyznam szczerze, że szkoła średnio mi odpowiada.
Dlatego poszukuję alternatywnego wyjścia... :oops:

Proszę o szczegółowe informacje na temat szkół.
Jeśli nie mi to z pewnością przydadzą się innym.

trecking - 2013-02-23, 12:52
Temat postu: Re: Kraków - OPINIE O SZKOŁACH MASAŻU
aureola napisał/a:
Od września uczęszczam do szkoły policealnej na kierunku Masaż.
Przyznam szczerze, że szkoła średnio mi odpowiada.
Dlatego poszukuję alternatywnego wyjścia... :oops:

Proszę o szczegółowe informacje na temat szkół.
Jeśli nie mi to z pewnością przydadzą się innym.


Jaka to szkoła? Tryb nauczania?

administrator - 2013-02-23, 13:50

http://masaz.home.pl/index.php?show=2 moze to ?

I inne tego typu costinus, zak, plejada?

massagewarsaw - 2013-02-24, 12:31
Temat postu: kursy masazu tajskiego
dlaczego ci nie odpowiada?

jako krakowianka po pol roku nauki zawodowej, to ty powinnas powiedziec nam szczegolowo, co sie kreci. Przeciez przed wyborem szkoly rozeznawalas sie w alternatywach, a od poczatku szkoly spotkalas sie z dziesiatkami uczniow ze swojej szkoly i moglas rowniez kontaktowac sie z uczniami i nauczycielami z innych szkol.

myslisz, ze ktos te zalegla prace domowa odrobi za ciebie?

szkola dla niewidomych na krolewskiej jest najlepsza w polsce, jesli mozna tam nazekac, to na brak motywacji do nauki

Anonymous - 2013-02-28, 20:21
Temat postu: Re: Kraków - Proszę o szczegółowe informacje na temat szkół
Cześć!Ja też jestem na etapie poszukiwania dobrej szkoły umożliwiającej zdobycie uprawnień w zakresie masażu. Przyznam, że szukałam jakiegoś kursu - bo jestem trochę niecierpliwa i chciałam szybko zacząć zarabiać.
Trochę poszperałam i okazuje się, że trzeba uważać - bo po ukończeniu takich kursów często nie nabywasz wymaganych przez pracodawcę uprawnień. Póki co znalazłam parę ciekawych szkół i zamierzam popytać o szczegóły- dam Ci znać czego sie dowiedziałam ;-)

massagewarsaw - 2013-02-28, 21:55
Temat postu: kurs masaz tajski
evelka napisał/a:
- bo jestem trochę niecierpliwa i chciałam szybko zacząć zarabiać.

chodzi o szkoly policealne, a nie o kursy masazu. Ta uwaga pojawila sie powyzej. Zawodzi cie czytanie.

zaczniesz zarabiac po paru latach od rozpoczecia nauki, gdy zaczniesz byc dobra w tym, co robisz - niezalenie, czy droga technika czy kursow

Anonymous - 2013-03-09, 14:55

Poszperałam, popytałam i... znalazłam W AP Edukacji Kraków uruchomili Policealną Szkołę Medyczną i tam jest kierunek masażu. Podsyłam linka - tam są wszystkie szczegóły
massagewarsaw - 2013-03-09, 15:54
Temat postu: kurs masaz tajski
link i uzytkownik wycieci, to kolejny spam teb na tym forum
Anonymous - 2013-04-07, 16:32

Hej. Ja słyszałam, że w AP Edukacji Kraków uruchomili Policealną Szkołę Medyczną i tam jest kierunek masażu. Muszę dopytać w sekretariacie jakie są konkretne warunki przyjęcia :mrgreen:
massagewarsaw - 2013-04-07, 16:48
Temat postu: kurs masaz tajski
elka ewelka zamknij ten sklep - jak z wierszyka dla dzieci
Anonymous - 2013-07-18, 11:27

Tam na górze jest taka ładna reklama szkoły policealnej GoWork czy ktoś coś wie na temat tej szkoły? Interesuje mnie kierunek technik masażysta
massagewarsaw - 2013-07-18, 11:47
Temat postu: kursy masazu tajskiego
Krystynka888 napisał/a:
Tam na górze jest taka ładna reklama szkoły policealnej G...k czy ktoś coś wie na temat tej szkoły? Interesuje mnie kierunek technik masażysta

reklam i spamow maja ci oni pod dostatkiem.

nie polecam

arwenaring - 2013-10-03, 10:23

Ja skończyłam Szkołę Policealną Integracyjną Masażu Leczniczego nr 2 w Krakowie. Stopień nauczania różny, zależności od przedmiotu i nauczyciela prowadzącego. Szkoda tylko że większość nauczycieli nie aktualizuje wiadomości zdobytych na studiach i bazuje na starych książkach. Jeżeli chodzi o masaż to OK, ale lepiej szukać wolontariatów i robić dodatkowe kursy bo szkoła nie organizuje kursów. Oj przepraszam, organizuje np kurs PNF i tapingu gdzie tak naprawdę nie podnosi to kwalifikacji masażysty i nie może wykonywać tych technik oficjalnie. Atmosfera szkoły fajna, luzacka, ale boli to że chodzi się na wszystkie zajęcia i masz ocenę 3 a osoba która na początku roku robiła słodkie oczy do nauczyciela ma 5 mimo że nie było jej na 80% zajęć. Niby frekwencja jest sprawdzana, ale i tak masa ludzi leciała w kulki i nie chodziła na zajęcia (oczywiście większość z nich oblała egzamin potem). Jak ktoś będzie miał jeszcze jakiś pytania o SPIML to pisać śmiało :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group