To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż ogłoszenia - Szukam pracy jestem po 2 letniej szkole policealnej

magdatychy555 - 2013-02-15, 19:06
Temat postu: Szukam pracy jestem po 2 letniej szkole policealnej
Witam.
Jestem po 2 letniej szkole policealnej kierunek masażysta, i aktualnie w czerwcu kończę następną szkołę ale roczną na kierunku biomasaż. Szukam pracy bądź stażu w Tychach (województwo śląskie). Bardzo lubię masować i mieć kontakt z ludźmi. Jeśli by ktoś wiedział cokolwiek na temat pracy czy stażu to proszę o kontakt :)

massagewarsaw - 2013-02-16, 11:00
Temat postu: kurs masaz tajski
magdatychy555 napisał/a:
Jeśli by ktoś wiedział cokolwiek na temat pracy czy stażu to proszę o kontakt :)

nie ludz sie, ze ktokolwiek bedzie odwalal za ciebie robote i usluznie informowac cie.

jesli natomiast szukasz pracodawcy, to po takim tytule watku nikt cie nie znajdzie - w polsce jest 700 miast

administrator - 2013-02-16, 12:21
Temat postu: Re: kurs masaz tajski
massagewarsaw napisał/a:
magdatychy555 napisał/a:
Jeśli by ktoś wiedział cokolwiek na temat pracy czy stażu to proszę o kontakt :)

nie ludz sie, ze ktokolwiek bedzie odwalal za ciebie robote i usluznie informowac cie.

jesli natomiast szukasz pracodawcy, to po takim tytule watku nikt cie nie znajdzie - w polsce jest 700 miast

Proponuje rozglądnąć się w ogłoszeniach o prace na portalach regionalnych i stażach w urzędzie pracy jeśli takowe są.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group