To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż informacje ogólne - Warszawa masaż gdzie?

papapa - 2013-01-17, 18:20
Temat postu: Warszawa masaż gdzie?
Kochani chcialabym zrobic kolezance prezent urodzinowy, jak sie domyslacie prezentem tym ma byc wlasnie masaz :) Czy mozecie mi doradzic gdzie dobrze masuja w warszawie?? A moze znacie dobrego masazyste ktory dojezdza do klienta?? (ta opcja bylaby nawet lepsza) Interesuje mnie masaz relaksacyjny lub czekoladowy. Chcialabym zeby dziewczyna sie zrelaksowala i odprezyla. Czekam na Wasze podpowiedzi.
administrator - 2013-01-17, 19:24
Temat postu: Re: warszawa masaz gdzie???
papapa napisał/a:
Kochani chcialabym zrobic kolezance prezent urodzinowy, jak sie domyslacie prezentem tym ma byc wlasnie masaz :) Czy mozecie mi doradzic gdzie dobrze masuja w warszawie?? A moze znacie dobrego masazyste ktory dojezdza do klienta?? (ta opcja bylaby nawet lepsza) Interesuje mnie masaz relaksacyjny lub czekoladowy. Chcialabym zeby dziewczyna sie zrelaksowala i odprezyla. Czekam na Wasze podpowiedzi.

http://gabinety.e-masaz.pl
http://e-masaz.pl/masazysci.html

papapa - 2013-01-17, 20:49
Temat postu: Re: warszawa masaz gdzie???
e-Masaz.pl napisał/a:
papapa napisał/a:
Kochani chcialabym zrobic kolezance prezent urodzinowy, jak sie domyslacie prezentem tym ma byc wlasnie masaz :) Czy mozecie mi doradzic gdzie dobrze masuja w warszawie?? A moze znacie dobrego masazyste ktory dojezdza do klienta?? (ta opcja bylaby nawet lepsza) Interesuje mnie masaz relaksacyjny lub czekoladowy. Chcialabym zeby dziewczyna sie zrelaksowala i odprezyla. Czekam na Wasze podpowiedzi.

http://gabinety.e-masaz.pl
http://e-masaz.pl/masazysci.html



Szukam konkretnego masazysty, sprawdzonego wiec prosze o podanie nazwiska. z gory dziekuje

malina - 2013-07-01, 07:37

Gorąco polecam masaże klasyczne w Magnus Animus. Obsługa miła, towarzyska, człowiek naprawdę może się tam zrelaksować- fachowcy z górnej półki :> Ostatnio namówiłam przyjaciółkę na masażyk, była zachwycona :) Już mnie namawia na kolejną wizytę :)
salontajskisen - 2013-07-18, 12:55

Pragniemy zaoferować Państwu leczniczy masaż tajski, który wykonują masażystki pochodzące z Azji. Dla nas najważniejsze jest samopoczucie klienta, dlatego stawiamy na: czystość, higienę i komfort. Dzięki temu możesz osiągnąć pełen relaks ciała i pogodę ducha. W odzyskaniu sił witalnych pomoże Ci relaksacyjna i nastrojowa muzyka, świece oraz unoszący się w powietrzu zapach tajskich kadzidełek. Chcemy abyś poczuł w naszym salonie tajskie klimaty. Nasz miły personel pomoże Ci wybrać odpowiedni dla Ciebie typ masażu. Po masażu poczęstujemy Cię prawdziwą tajską herbatą.



Salon Masażu Tajski Sen oferuje:

- klasyczny masaż tajski

- masaż z olejkami aromatycznymi

- masaż tajski stemplami ziołowymi

- tajski masaż głowy, ramion, pleców

- masaż tajski stóp i nóg

- masaż tajski dla kobiet po okresie ciąży

- masaż tajski wyszczuplający

- masaż tajski sportowy



Wszystkie masaże wykonywane są przez wykwalifikowane, azjatyckie masażystki.

onek6 - 2015-04-20, 17:56

Masaż to świetny pomysł na prezent. Zamów koleżance masaż w Vitamasaż. Masażysta dojeżdża do domu- to będzie świetna niespodzianka dla koleżanki. Masaż relaksacyjny na pewno sprawi jej przyjemność.
Gosia77 - 2015-09-22, 15:49

Kochane,

razem z moją przyjaciółką chodzimy na masaż do SAMUI SPA w Warszawie. Masuje nas zawsze pani Balijka, która ma ręce stworzone do masażu! Bardzo przyjemna obsługa. Masażysta umie doradzić, jaki masaż jest odpowiedni dla nas. Naprawdę szczerze wam polecam!

martuska4 - 2015-10-13, 14:34
Temat postu: masaż
Ja chodzę regularnie do Świata Masażu na kabatach. Mam bardzo stresującą pracę, więc ciągle mam spięte plecy i łydki i dzięki masażom mogę normalnie funkcjonować, już po jednym masażu czułam jakby mi ktoś ciężar z pleców zdjął.
Szczerze polecam.

massagewarsaw - 2015-10-15, 04:32
Temat postu: Re: masaż
martuska4 napisał/a:
Ja chodzę regularnie do Świata Masażu na kabatach. Mam bardzo stresującą pracę, więc ciągle mam spięte plecy i łydki i dzięki masażom mogę normalnie funkcjonować, już po jednym masażu czułam jakby mi ktoś ciężar z pleców zdjął.
Szczerze polecam.

Przeciez 3 lata temu napisalas, ze jestes masazystka.

Po co odstawiac szopke, jesli mozna sie promowac bez kryptoreklamy?

alusiek - 2016-08-22, 17:00

Ja chodziłam na masaże do salonu Massaya na Sobieskiego i nigdy nie wyszłam jakoś niezadowolona. Zawsze wszystko super. Masaże rozluźniają mięśnie, pomagają na kręgosłup. Zawsze czułam się o niebo lepiej.
Dagmara22 - 2016-11-07, 10:53

Taki masaż to rzeczywiście świetny prezent na urodziny. Ja często wykupuję takie usługi kosmetyczne swoim przyjaciółkom lub siostrze. Zarówno masaże, jak i makijaże czy inne zabiegi pielęgnacyjne. Ostatnio odkryłam świetne miejsce w Warszawie – nazywa się Drimed Beauty i w ofercie mają super masaże odprężające. Moja siostra była zachwycona ich masażem masłem shea. :)
tymcik - 2016-11-09, 13:21

osobiście wolałbym dać w prezencie voucher na masaż niż jakieś oklepane perfumy czy też biżuterie. Zaryzykowałem, kupiłem, obdarowana mega zadowolona :)

p.s
polecam masaż tajski :)

JagodaWu - 2017-01-09, 13:33

Ja polecam salon masażu na Ursynowie - Biosphere. Wykupuje tam od czasu do czasu różne masaże na urodziny i wśród moich koleżanek najbardziej cieszą się masaże relaksacyjne na ciało oraz tajski stóp. Wychodzą po nich mega odprężone i zadowolone.
Untvor - 2017-09-21, 16:34

Masaż to bardzo przydatna rzecz!
Aughnal - 2017-09-28, 07:34

Dobra rehabilitacja i masaże lecznicze są w klinice MEDIKAR HOME CARE. Mój mąż miał u nich rehabilitacje z dojazdem do domu. Jeśli więc szukacie dobrego masażu i rehabilitacji w Warszawie to polecam właśnie ich


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group